قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب روبیک

کلیه کاربران "وب روبیک" پس از دریافت یا خرید هر یک از محصولات وب روبیک، موظف به رعایت کامل شرایط این سایت هستند. این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور است. این شرایط جامع و کامل نبوده و "وب روبیک" حق اضافه، حذف یا تغییر آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده به "وب روبیک" اعلام گردد.

استفاده از محصولات

برای استفاده از محصولات موجود در سایت "وب روبیک" تمامی کاربران ملزم به رعایت قوانین نیز می باشند:

1.        رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در استفاده از محصولات این سایت، توسط خریداران الزامی می باشد.

2.       کاربرانی که نسبت به خرید هر یک از محصولات موجود در وب روبیک اقدام نمایند، به هیچ عنوان حق ویرایش و فروش آن محصول را در سایت های دیگر ندارند و در صورت مشاهده، برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد خواهد شد.

3.      استفاده از تصاویر و محتوای معرفی محصولات در سایت های دیگر غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

4.       خرید و استفاده محصولات سایت "وب روبیک" به منزله موافقت با قوانین این سایت می باشد.

5.      پس از خرید محصلات، ارتباط شما با فروشندگان تنها از طریق ارسال پیام امکان پذیر است.

6.       محصولات خریداری شده توسط کاربران، به محض تکمیل پرداخت در ناحیه کاربری آنها قابل دسترس می باشد.

7.       وب روبیک هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.

فروش محصولات در "وب روبیک"

تمامی کاربران سایت امکان ایجاد فروشگاه خود را دارند. برای استفاده از این بخش و ارسال آثار خود، تمامی کاربران ملزم به رعایت قوانین زیر می باشند :

1.        کاربران حق درج تلفن تماس و یا سایت خود را در بخش معرفی و تصویر پروفایل خود ندارند.

2.       محصولات قابل ارائه در "وب روبیک" می توانند شامل فایل گرافیکی، سورس، ویدئوی آموزشی یا ترکیبی از این فایل ها باشند.

3.      محصولات قابل ارسال در سایت "وب روبیک" در دو قالب ترجمه و یا فایل های اختصاصی همان شخص هستند و از این دو قالب خارج نمی باشند.

4.       فروشندگان موظفند قبل از ارسال فایل های ترجمه شده، رضایت طراح را جلب کرده و در صورت نیاز به وب روبیک ارائه نمایند.

5.      تمامی محصولات ارسالی کاربران پیش از نمایش بر روی سایت توسط کارشناسان بررسی می شوند.

6.       فروشندگان موظفند قبل از ارسال محصولات ترجمه شده، آن محصول را در سایت جستجو کرده و از ارسال فایل های تکراری خودداری نمایند.

7.       پس از ارسال و تایید محصول بر روی سایت، فروشنده موظف است از محصول ارسال پشتیبانی کرده و در صورت نیاز بروزرسانی های لازم را انجام دهد.

8.      محصولات ارسالی توسط کاربران در وب روبیک در دو حالت رایگان و پولی امکان پذیر است.

9.       درآمد حاصل از فروش محصولات کاربران، پس از کسر 30% کارمزد فروش، به تقاضا کاربر، در چهارشنبه پیش رو به حساب فروشنده واریز میگردد.

10.      حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان 10 هزار تومان می باشد.

11.      فروشندگان حق دارند امضاء خود را در محصول عرضه شده، به نحوی که به کلیت و اصل طرح خدشه ای وارد نشود قرار دهند.