دانلود سورس صفحه ارور 404 (not found)

صفحه 404 یا Not Found وب سایت ها

در فضای وب برای هر خطایی، شماره های مختلف در نظر گرفته است. به عنوان مثال زمانی که سرور یک وب سایت با خطا مواجه می شود به صفحه ای با عنوان خطای 500 به کاربر نمایش داده می شود. همچنین هنگامی که کاربر برای ورود به صفحه ای که وجود ندارد تلاش می کند با خطای 404 یا Not Found مواجه می شود. این خطا بدین معناست که شما درخواست نمایش صفحه ای را کرده اید که در حال حاضر وجود ندارد! ممکن در حالت های مختلفی کاربر با این خطا مواجه شود که در زیر به تعدادی از آن ها می پردازیم:

  • ممکن است صفحه ای  کاربر درخواست کرده اصلا ایجاد نشده باشد!
  • ممکن است صفحه مورد نظر کاربر قبلا وجود داشته و به تازگی حذف شده باشد!
  • ممکن است لینکی که کاربر وارد کرده به صورت اشتباه وارد شده باشد!

با این حال هنگامی که کاربر با صفحه 404 مواجه می شود، این وظیفه شماست که وی را به صفحه مناسب هدایت کنید. در غیر اینصورت احتمالا شما مخاطب خود را از دست می دهید!


دانلود رایگان صفحه 404 (Not Found) به صورت کاملا واکنش گرا

یکی از عواملی که می تواند باعث حفظ بازدید کننده در یک سایت شود قالب صفحه 404 مناسب است. یک صفحه 404 جذاب می تواند تاثیر زیادی روی کاربر گذاشته و وی را ترغیب کند تا روی لینک های موجود در صفحه کلیک کرده و به وب سایت بازگردد.

قالبی که برای شما فراهم کرده ایم با ظاهری زیبا و کاربرپسند، مخاطب شما را به خود جذب کرده و وی را در جهت کلیک روی دکمه بازگشت به سایت هدایت می کند. بکارگیری این قالب بسیار ساده بوده و کافیست فایل قرار داده شده در فایل فشرده را در محل مناسب فضای میزبانی خود قرار دهید.

این قالب با استفاده از HTML، CSS و SVG طراحی و پیاده سازی شده است.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.