دانلود صفحه 404 زیبا و خلاقانه html و css

صفحه 404 زیبا و خلاقانه html و css

به نظر شما داشتن یک صفحه خطای 404 زیبا و اختصاصی برای وب سایت چه تاثیری بر کاربران آن سایت می گذارد؟

متاسفانه بسیاری از طراحان سایت، صفحات 404 را نادیده می گیرند و آن را در حالت پیش فرض رها می کنند! این کار علاوه بر اینکه غیر حرفه‌ای بودن این افراد را نشان می‌دهد، باعث عدم رضایت بسیاری از بازدید کنندگان سایت نیز می شود. چرا که وقتی کاربران به دنبال صفحه یا مطلبی در سایت شما هستند و با صفحه خطای 404 مواجه می‌شوند، به سادگی از جستجوی مطلب مورد نظرشان دست کشیده و به احتمال زیاد از سایت شما خارج می شوند.

اما شما می‌توانید به سادگی و با بکارگیری یک صفحه ارور 404 زیبا و خلاقانه، کاربران را تشویق به ادامه جستجو در سایت کنید و آن ها را به سایت خود بازگردانید.


صفحه 404 زیبا و خلاقانه html و css

این قالب صفحه 404 زیبا و کاربردی به صورت کاملا واکنش گرا، فارسی و راست چین شده توسط گروه وب روبیک در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. برای استفاده از این قالب html و css کافیست فایل فشرده فوق را دریافت کرده و در صورت نیاز فایل index.html موجود در بسته را ویرایش کنید. در نهایت تمامی فایل های این قالب را در پوشه مناسب سایت خود، برای نمایش به عنوان خطای 404 وب سایتتان قرار دهید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) landing page (صفحه فرود)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.