درباره ما

وب روبیک یک منبع خوب و حرفه‌ای برای دانلود قالب وردپرس، قالب بوت‌استرپ، افزونه وردپرس و ...

درباره وب روبیک

طراحی یک سایت جذاب و حرفه‌ای یکی از مواردی است که می‌تواند به افراد مختلف و صاحبان کسب و کارهای متفاوت اعتبار ویژه‌ای را بدهد، اما تا همین چند مدت پیش اکثر افراد به دلیل هزینه‌های زیاد طراحی سایت، رفع ایرادات و طولانی بودن فرآیند آن قید این کار را می‌زدند. اما با پدید آمدن قالب های آماده وب‌سایت، این مشکلات تا حد زیادی برطرف شده و طراحان سایت با بکارگیری قالب های آماده، در وقت و هزینه خود و مشتری به مقدار قابل توجهی صرفه‌جویی می‌کنند.

وب روبیک کار خود را از فروردین ماه 1398 آغاز کرده و به آماده سازی و انتشار قالب‌ها، عناصر آماده وب و دیگر ابزارهای تخصصی موردنیاز طراحان و توسعه  دهندگان وب پرداخته است. تیم وب روبیک از همان ابتدا تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات با کیفیت و تخصصی کرده و همواره تلاش خود را برا ارائه محصولات در کلاس جهانی حفظ کرده است.

وب روبیک تاکنون با ارائه بیش از  200 قالب و افزونه نایاب و کمیاب وردپرس و بوت استرپ به یکی از سایت های  برتر خرید و دانلود این قالب‌ها و ابزارهای طراحی سایت تبدیل شده است.

 

فعالیت‌های اصلی وب روبیک

ما در وب روبیک انواع مختلف قالب‌های آماده وردپرس، قالب بوت استرپ و قالب صفحات  HTMLرا به طراحان و توسعه دهندگان وب ارائه می‌دهیم؛ همچنین وب روبیک محصولات دسته‌بندی عناصر آماده وب مانند فرم‌ها، پاپ‌آپ، انواع دکمه‌ها و سایر عناصر مورد نیاز طراحان وب را نیز ارائه می‌دهد. قالب ها و عناصر آماده وب بر اساس نوع سایت و کاربرد آن‌ها در وب روبیک دسته‌بندی شده اند.

 

وب روبیک در شبکه‌های اجتماعی

با دنبال کردن وب روبیک در شبکه‌های اجتماعی شما می‌توانید از آموزش‌های جذاب در حوزه برنامه‌نویسی و طراحی سایت، سئو، وردپرس و راه اندازی فروشگاه اینترنتی بهره‌مند شوید. همچنین از رونمایی محصولات جدید و بروزرسانی محصولات قبلی، از طریق پروفایل وب روبیک در شبکه های اجتماعی باخبر خواهید شد.

 

مجوز های وب روبیک

وب روبیک تمامی مجوزهای لازم برای یک وب سایت تجاری را دارد که شما را از جهت امنیت پرداخت و خرید محصولات، مطمئن می‌سازد و می‌توانید با خیال راحت نسبت به خرید و استفاده از محصولات اقدام نمایید. این مجوزها شامل مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت یا همان نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز وزارت ارشاد یا همان نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و پرداخت امن با به‌پرداخت ملت می‌باشد.