قالب وردپرس وبلاگ

شما می‌توانید وبلاگ آموزش خودتان را با استفاده از قالب وبلاگ وردپرس آماده سازی کنید.

2 محصول یافت شد.


مرتب سازی بر اساس: جدیدترین بیشترین دریافت بیشترین امتیاز
دسته بندی ها: قالب وردپرس وبلاگ

Publisho - قالب وردپرس وبلاگ پابلیشو

قالب بلاگی وردپرس Publisho به شما در جهت راه اندازی سایت بلاگی حرفه ای و جذاب کمک می کند. این قالب یکی از بهترین قالب های بلاگی وردپرس است که دارای امکانات فراوانی می باشد. امکانات فراوان باعث گسترش توانایی شما در طراحی سایت وردپرسی می گردد.
5 2

 • دارای سرعت بالای لود و نمایش مطالب بلاگ
 • ارائه شده به صورت کاملا رایگان
 • فارسی و راست‌چین شده توسط وب روبیک

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
169 دریافت
بروزرسانی شده در 12 آبان 1398
دسته بندی ها: قالب وردپرس وبلاگ

Cream Blog Lite - قالب وردپرس وبلاگ خبری / آموزشی

قالب رایگان وردپرس وبلاگی Cream Blog Lite Wordpress Theme به شما در جهت ایجاد یک وبلاگ وردپرسی جذاب و حرفه‌ای کمک می‌کند و امکانات و قابلیت های مورد نیاز آن را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در این مورد هیچ‌گونه محدودیتی نداشته باشید.
5 1

 • دارای امکان سفارشی سازی حرفه ای 
 • دارای فایل بسته نصب آسان
 • فارسی و راست چین شده توسط وب روبیک

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
130 دریافت
بروزرسانی شده در 28 مرداد 1398

  دانلود و خرید قالب وردپرس وبلاگ

  شبکه های اجتماعی باعث شده اند تا وبلاگ نویسی کمتر شود و کسب درآمد وبلاگ نویسی توجه کمتری را به خود جلب کند. اما وبلاگ ها برخلاف تصور دارای کاربرد های بسیار هستند و می‌توانند جهت ارائه مطالب مفید، بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی به کار روند و مسیر آن‌ها را برای شما تسهیل کنند. شما برای استفاده مناسب از وبلاگ و انجام فروش اینترنتی بیشتر از طریق سایت وردپرس خودتان، نیاز به یک قالب وبلاگ وردپرس حرفه‌ای و جذاب دارید. پوسته وردپرس وبلاگ حرفه ای به شما در جهت پیاده سازی یک وبلاگ وردپرس بدون نیاز به طراحی با کدنویسی کمک می‌کند.
   

  امکانات و ویژگی های پوسته وبلاگ وردپرس

  قالب وبلاگی وردپرس فارسی و راست چین

  قالب وبلاگ وردپرس به صورت فارسی و راست چین شده بر روی سایت وردپرس شما پیاده سازی می‌شود که به شما در جهت آماده سازی یک وبلاگ وردپرس جذاب و مناسب کمک می‌کند. این نوع قالب همچنین باعث می‌شود تا خواندن مطالب وبلاگ وردپرس شما راحت‌تر شود که تجربه کاربری مخاطب را بهبود می دهد و بازدید سایت وردپرس شما را بالاتر می برد.

  پوسته خبری وردپرس  ریسپانسیو یا واکنش گرا

  ریسپانسیو بودن وبلاگ وردپرس شما باعث می‌شود تا نمایش سایت خبری وردپرس شما متناسب با دستگاه های مختلف تغییر کند. این ویژگی همچنین باعث میشود تا مخاطب هنگام بازدید از سایت وردپرسی شما که با استفاده از طراحی وردپرس آماده شده است، احساس بهتری پیدا کند و همچنین به شما در جهت بهبود سئو وبلاگ سایت وردپرس خودتان کمک می‌کند.

  پوسته وردپرس مجله خبری پشتیبانی از صفحه ساز حرفه ای

  پوسته وبلاگ وردپرس به شما کمک می‌کند تا با استفاده از انواع صفحه ساز مختلف صفحات جذابی را برای وبلاگ وردپرس سایت وردپرسی خودتان بسازید و به شما در جذب مخاطب بیشتر کمک می‌کند.

  X

  با همراهی شما

  2 ساله شدیم

  با شرکت در نظرسنجی، علاوه بر کمک به افزایش کیفیت محصولات،
  کد تخفیف 90 درصدی دریافت کن!

  شرکت در نظرسنجی و دریافت کد تخفیف


  ممنون، فعلا نه!