پنج دلیل برای اینکه همین حالا برای طراحی وب سایت شخصی خود اقدام کنید

پنج دلیل برای اینکه همین حالا برای طراحی وب سایت شخصی خود اقدام کنید

با توسعه و نفوذ روز افزون شبکه های اجتماعی در زندگی افراد، تصور میشه که مثل گذشته نیازی به طراحی سایت شخصی نیست و می توان از شبکه های اجتماعی برای رسیدن به هدف خود استفاده کرد.
البته این تصور کاملا نادرست هست؛ زیرا شبکه های اجتماعی قالبی ثابت و بدون تغییر برای همه داره در حالی که وب سایت شخصی رو میشه طبق سلیقه خودتون طراحی  و پیاده سازی کنید. از طرفی شما به هیچ عنوان نمیتونید روی شبکه های اجتماعی به عنوان ابزاری ثابت برای معرفی خودتون استفاده کنید، چرا که تاکنون شبکه های اجتماعی بسیاری مورد استفاده افراد قرار گرفتند که در حال حاضر هیچ اثری از این شبکه ها وجود نداره!

بنابراین اگر شما هم مانند بسیاری از افراد تاکنون نسبت به طراحی و پیاده سازی سایت شخصی خودتون اقدام نکردین، وقتشه این تفکر اشتباه رو کنار بگذارید و به فکر راه اندازی هر چه سریعتر وب سایت شخصی خودتون باشید.

در صورتی که شما هم جزو افرادی هستید که به طراحی وب سایت علاقه مند هستند و قصد دارید وب سایت شخصی خودتون رو در کمتر از یک هفته راه اندازی کنید، لطفا مجموعه آموزش های طراحی سایت با وردپرس رو مطالعه کنید.

در ادامه به 5 دلیل قانع کننده برای داشتن شخصی اشاره می‌کنیم.


شما دارای رزومه هایی هستید که میتونید اونها رو با مخاطبان خودتون به اشتراک بذارید؟

این یکی از مهم ترین دلایل برای داشتن یک وب سایت شخصی به حساب میاد. اگر شما در زمینه هایی همچون برنامه نویسی، طراحی وب سایت، طراحی رابط کاربری، طراحی گرافیک و از این قبیل حوزه ها فعالیت دارید، داشتن یک وب سایت شخصی برای ارائه رزومه و نمونه کار های خودتون الزامی هست.

با داشتن یک وب سایت شخصی و نمایش رزومه های قبلی خودتون، بسیار آسان تر از قبل میتونید مشتریان و مخاطبان جدید رو به کسب و کار خودتون جذب کنید.


مخاطبان و مشتریان شما، در موتورهای جستجو شما رو سرچ میکنن؟

اگر مخاطبان و مشتریان شما در موتورهای جستجو، خدمات و زمینه فعالیت شما رو جستجو میکنن، این قانع کننده‌ ترین دلیل برای داشتن یک وب سایت شخصی به حساب میاد. بهترین راه برای جذب مشتریان جدید، این هست که خودتون رو در محل هایی که اون ها حضور دارن و به دنبال خدمات شما هستند، معرفی کنید.


شما به دنبال امنیت شغلی هستید؟

اگر به فکر داشتن شغلی همیشگی و تضمین شده هستید، داشتن یک وب سایت شخصی میتونه به سادگی این کار رو برای شما انجام بده. شما با صرف هزینه ای بسیار ناچیز، صاحب یک وب سایت شخصی خواهید شد. وب سایت شما وظیفه معرفی زمینه فعالیت و کسب و کار شما به تمامی نقاط کشور و یا حتی جهان رو داره. بنابراین هرگز نگران دریافت پروژه های جدید نباشید و از هر نقطه از جهان، پروژه های جدید رو دریافت کنید.


 به دنبال برندسازی شخصی هستید؟

یکی از دغدغه های افراد متخصص در هر زمینه، برندسازی شخصی در حوزه فعالیت خودشون هست. بنابراین داشتن وب سایت شخصی، یکی از مهم ترین گام های لازم برای پرسونال برندینگ به حساب میاد. همچنین نداشتن یک سایت شخصی نیز، یکی از ضعف های بزرگ در راستای برندسازی شخصی شمرده میشه.


شما به یک مرکز ارتباط با مخاطبان و مشتریان نیاز دارید؟

امروزه حضور افراد در شبکه های اجتماعی یکی از الزامات برای موفقیت هر شخص و کسب و کاری به حساب میاد. اما در کنار شبکه های اجتماعی، وب سایت شخصی شما میتونه مرکز توجه مخاطبان و مشتریان احتمالی، به زمینه فعالیت و رزومه شما به حساب بیاد.

حال نوبت شماست که با در نظر گرفتن 5 دلیل ذکر شده در بالا، تصمیم بگیرید که آیا داشتن یک وب سایت شخصی برای شما و کسب و کارتون لازم هست یا نه؟ نکته قابل توجه اینکه در صورتی که تنها یکی از موارد بالا شامل زمینه فعالیت شما میشه، حتی یک روز هم از راه اندازی وب سایت خودتون غافل نشید و هر چه سریعتر وب سایت شخصی خودتون رو طراحی و پیاده سازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *