5 تکنیک برای افزایش بازدید محصولات فروشگاه اینترنتی

بسیاری از صاحبان سایت های اینترنتی با مشکل کاهش بازدید محصول فروشگاه اینترنتی خودشان مواجه هستند. ما در این مقاله چند تکنیک کاربردی و مفید را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بازدید محصولات فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهید.


697 بازدید | 0 دیدگاه

5 تکنیک برای افزایش بازدید محصولات فروشگاه اینترنتی

حتما برای شما نیز این اتفاق رخ داده است که بر روی یک محصول وقت و تمرکز ویژه‌ای قرار دادید، اما آن محصول نتوانسته است، بازدید یا بازخوردی خاصی دریافت کند و اصلا توسط مخاطبان دیده نشده است. اما واقعا برای رفع این مشکل و افزایش بازدید محصولات سایت اینترنتی چه کاری باید انجام داد؟ آیا برای بهبود یا رفع آن راه‌حلی وجود دارد؟

رو به رو شدن با این مشکل بسیار سخت است و در ابتدای کار می‌تواند شما را اذیت کند. اما جای نگرانی نیست، زیرا ما در این مقاله قصد داریم به دو سوال بالا پاسخ دهیم و به شما 5 راه‌حل و تکنیک مطمئن برای رفع این مشکل را معرفی کنیم تا شما بتوانید با به کار‌گیری این روش‌ها بازدید محصولات خودتان را افزایش دهید.  


 

۱.محصول رایگان ارائه دهید

ارائه یک محصول رایگان از جانب خیلی از افراد کاری زمان‌بر و بی‌نتیجه است، اما شما باید بدانید که اراِئه یک محصول رایگان می‌تواند باعث دیده شدن بیشتر محصولات دیگر شود و حتی به افزایش فروش آن محصولات کمک شایانی کند.
 در ابتدای کار که اولین کالای رایگان خودتان را ارائه می‌کنید، ممکن است که دلسرد شوید، زیرا می‌بینید که دیگر سایت‌ها در حال فروش هستند اما شما هنوز نتوانسته‌اید با میزان بازدید بالای محصولات چیزی را بفروشید. شما نباید در این مورد نگران شوید، زیرا بعد از ارائه چند کالای رایگان، به وضوح مشاهده خواهید کرد که بازدید زیاد محصولات رایگان چگونه به افزایش فروش نیز کمک می‌کند و آن را بهبود می‌دهد.


 

۲. تلاش کنید تا خاص باشید

مارکت پلیس‌های بسیاری وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید با ارائه محصول در آن‌ها بیشتر دیده شوید. محصولات موجود در این مارکت پلیس‌ها توسط افراد بسیاری دیده می‌شود  و می‌تواند به افزایش بازدید محصولات شما کمک بسیاری کند. تعداد بالای محصولات و خاص بودن، دو فاکتور مهم برای بازدید بیشتر در این مارکت پلیس‌ها است. پس سعی کنید محصولات بیشتر و ويژه‌تری را آماده کنید و در این مارکت‌پلیس‌ها قرار دهید.


 

3. از سئو برای دیده شدن استفاده کنید

بدون شک بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا سئو یکی از تکنیک‌های کاربردی و کلیدی در  افزایش بازدید محصولات است. هنگام بارگزاری عکس محصولات خودتان دقت کنید که نام تصاویر محصولات را به درستی انتخاب کنید، در نام آن‌ها از کلمات کلیدی استفاده کنید تا شانس دیده شدن توسط موتورهای جستجو را از دست ندهید. بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی این کار را انجام نمی‌دهند و به  همین دلیل تصاویر محصولات آن‌ها در جستجوی گوگل نمایش داده نمی‌شود.

3. از سئو برای دیده شدن استفاده کنید

در هنگام بارگزاری محصولات به این نکته دقت کنید که حتما در توضیحات و عنوان از کلمات کلیدی استفاده کرده باشید. قسمت برچسب‌های محصولات را نیز فراموش نکنید و حتما در این قسمت نیز از کلمات کلیدی استفاده کنید. برای تکمیل این قسمت فکر کنید که مشتری شما چه نوع محصولی را می‌خواهد؟ از آن محصول برای چه استفاده می‌کند؟ و مشتری چه روش یا روندی را دنبال می‌کند؟


 

۴. محصولات خودتان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید

انتشار محصولات در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به شما کمک بسیاری کند و باعث افزایش بازدید محصولات شما شود. هر شبکه اجتماعی برای هر نوع محصولی مناسب نیست، شبکه‌های اجتماعی مختلف را امتحان کنید تا بهترین مکان برای محصول خودتان را بیابید. 

۴. محصولات خودتان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید


 

5. در انجمن‌ها و اجتماع‌ها فعال باشید

فعالیت زیاد در انجمن‌ها و اجتماع‌ها و نظر دادن در مورد محصولات دیگران می‌تواند به سود خود شما تمام شود و افزایش بازدید محصولات شما را در پی داشته باشد. در مورد آخرین محصول خودتان و پیشرفت‌هایتان به دیگران اطلاعات بدهید، این کار می‌تواند آن‌ها را مشتاق کند تا محصول شما را ببینند و به دیگران  آن محصولات را معرفی کنند.


 

منتظر نمانید و تکنیک‌ها را به کار بگیرید

پنج تکنیک گفته‌شده در این مقاله را به کار بگیرید تا بتوانید میزان بازدید و فروش محصولات خودتان را افزایش دهید. به این نکته توجه داشته باشید که فروش محصولات از تولید آن‌ها سخت‌تر است و شما بدون استفاده از راه‌حل‌های مناسب نمی‌توانید این کار را به سرانجام برسانید. 

در قسمت دیدگاه‌ها می‌توانید ابهامات و سوالات خودتان را از ما بپرسید تا در اولین فرصت ممکن به آن‌ها پاسخ دهیم.

 

منبع کمکی: How to Increase Your Products' Views: Free & Paid Tactics


برچسب ها:
دیدگاه های کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است! اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
دیدگاه خود را ارسال کنید

نظر خود را برای این مطلب ارسال کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.