جشنواره فروش نوروزی 1400 وب روبیک

جشنواره نوروزی وب روبیک با میزان تخفیف ویژه‌ای برگزار می‌شود تا شما بتوانید به راحتی و با قیمتی ویژه، محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

ارسال شده در 26 اسفند 1399

دسته بندی: اخبار | نویسنده: حامد درخشان
160 بازدید | 0 دیدگاه

جشنواره فروش نوروزی 1400 وب روبیک

جشنواره فروش نوروزی وب روبیک

وب روبیک فعالیت خود را از ابتدای سال 1398 شروع کرده است و تاکنون بیش از 200 محصول در اختیار طراحان و توسعه دهندگان وب قرار داده است. محصولات وب روبیک در دو گروه به شما ارائه می‌شوند. برخی از محصولات به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم وب روبیک تهیه می‌شوند و برخی محصولات دیگر نیز به صورت فارسی و راست چین‌شده هستند. مهم‌ترین دسته‌بندی  محصولات وب روبیک به شرح زیر است:

 

جشنواره نوروز 1400 وب روبیک

جشنواره فروش نوروزی 1400 وب روبیک یک جشنواره ویژه است که شما می‌توانید محصولات موردنظر خودتان را با قیمت منحصر به فرد و بسیار مناسب خریداری کنید. این جشنواره فروش از اول تا سیزدهم فروردین ماه برگزار می‌شود. تخفیف های پیش‌بینی شده در این جشنواره به صورت هفتگی و بر روی محصولات برگزیده اعمال خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می‌دهیم در این بازه 13 روزه از این جشنواره غافل نشوید!
 

منتظر دیدار شما هستیم

ما از ابتدای جشنواره نوروزی مشتاق و منتظر دیدار شما هستیم تا بتوانیم با ارائه محصولات جذاب با تخفیف ویژه، به شما در جهت پیشرفت و رشد کسب و کارتان گامی مثبت برداریم.


برچسب ها:
دیدگاه های کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است! اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
دیدگاه خود را ارسال کنید

نظر خود را برای این مطلب ارسال کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.