نکات مهم در ساخت صفحه HTML در دست ساخت

شما به عنوان یک طراح سایت، در اولین مرحله از شروع یک پروژه باید به فکر یک صفحه html در دست ساخت حرفه‌ای باشید. بکارگیری یک قالب در دست ساخت، قبل از شروع طراحی و پیاده سازی وب سایت اصلی دارای مزیت‌هایی است که می‌تواند یک شروع خوب برای وب سایت به حساب آید.

ارسال شده در 24 خرداد 1400

290 بازدید | 0 دیدگاه

نکات مهم در ساخت صفحه HTML در دست ساخت

امروزه اکثر برنامه نویسان و طراحان سایت، هنگامی که یک پروژه طراحی سایت را شروع می‌کنند، تمام فکر و ذکرشان طراحی و پیاده سازی آن وب‌سایت می‌شود و از پروسه حرفه‌ای که باید طی شود غافل می‌شوند.

هنگامی که شما یک پروژه طراحی سایت را شروع می‌کنید، به عنوان یک فرد متخصص، در اولین مرحله باید به فکر یک صفحه html در دست ساخت حرفه‌ای باشید. ایجاد صفحه در دست ساخت، قبل از شروع طراحی و پیاده سازی وب سایت اصلی علاوه بر اینکه شما را در چشم کارفرمای پروژه به عنوان یک فرد متخصص نمایان می‌کند، دارای مزیت‌هایی است که می‌تواند یک شروع خوب برای وب سایت به حساب بیاید.

البته صفحات در دست ساخت، گاها به عنوان "صفحه در حال بروزرسانی" نیز شناخته می‌شوند. بطور کلی محتوای این دو صفحه تفاوت چندانی با هم ندارند و تفاوت اصلی در زمان بکارگیری آن ها می‌باشد. در یک جمله، از "صفحه در دست ساخت" قبل از تکمیل و رونمایی وب سایت استفاده می‌شود و "صفحه در حال بروزرسانی" زمانی که وب سایت برای مدت کوتاهی از دسترس خارج می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

چرا هر وب سایت به یک صفحه HTML در حال ب

چرا هر وب سایت به یک صفحه HTML در حال بروزرسانی نیاز دارد؟

استفاده از صفحات در دست ساخت یا در حال بروزرسانی دارای مزیت‌هایی است که به هیچ عنوان نباید از آن‌ها غافل شوید.

حسن نیت خود را به مخاطب نشان دهید

با بکارگیری صفحه در دست ساخت، به مخاطبان خود نشان می‌دهید که به آن‌ها و خدمات قابل ارائه‌تان اهمیت می‌دهید.

سئوی سایت خود را افزایش دهید

هنگامی که شما وب سایت خود را از دسترس خارج می‌کنید، سایت شما همچنان ورودی خود را از موتورهای جستجو خواهد داشت. بنابراین یک صفحه html در حال بروزرسانی خوب، مخاطبان شما را حفظ می‌کند.

ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کنید

زمانی که وب سایت شما در دسترس نیست، با استفاده از صفحه در حال بروزرسانی htmlمی‌توانید راه‌های ارتباط را به مخاطبان خود معرفی کرده و اعتماد مخاطب را حفظ کنید.

شبکه های اجتماعی خود را تقویت کنید

با نمایش لینک شبکه‌های اجتماعی کسب و کارتان در صفحه در دست ساخت، همواره شبکه های اجتماعی خود را تقویت کرده و مخاطبان خود را افزایش دهید.‌

مخاطبان خود را بی خبر نگذارید

یک شمارنده معکوس یا روزشمار در صفحه در دست ساخت، می‌تواند مخاطبان شما را از سردرگمی خارج کرده و زمان رونمایی از سایت را به مخاطبانتان یادآوری کند.

 

هنگام بکارگیری قالب در دست ساخت این نکات را در نظر بگیرید

هنگام بکارگیری قالب در دست ساخت این نکات را در نظر بگیرید

در نگاه اول شاید استفاده از یک صفحه Under Construction امری ساده بنظر برسد! در حالی که استفاده از صفحات در دست ساخت نیز دارای اصول و استانداردهایی است که باید آن ها را در نظر داشته باشید.

 • از محتوای زیاد و طولانی استفاده نکنید!
  در صورتی که قصد نمایش محتوای زیادی را در صفحه در دست ساخت دارید، بهتر است ساختار مناسبی را برای این صفحه در نظر بگیرید و یا قالب را بصورت چند صفحه ای پیاده سازی کنید.
 • از لحن دوستانه استفاده کنید
  بکارگیری لحن دوستانه و صمیمی در صفحه در حال بروزرسانی می‌تواند حس خوبی را به مخاطب منتقل کرده و مخاطب را برای بازگشت به وب‌سایت تشویق کند.
 • غلط املایی نداشته باشید
  با وجود اینکه صفحات در دست ساخت دارای محتوای خلاصه هستند، اغلب افراد این صفحه را بی اهمیت شمرده و دقت کافی را برای محتوا به خرج نمی‌دهند! شما این اشتباه را نکنید.
 • اطلاعات تماس را به درستی استفاده کنید
  مطمئن شوید که اطلاعات تماس شما به خوبی توجه کاربر را به خود جلب می‌کنند. همچنین از نمایش اطلاعات تماس غلط جدا خودداری کنید و سعی کنید تا زمان رونمایی از وب‌سایت کاملا در دسترس باشید.
 • از قالب در دست ساخت ریسپانسیو استفاده کنید
  امروزه اکثر مخاطبان کسب و کارها از دستگاه‌های موبایل استفاده می‌کنند. بنابراین از بکارگیری صفحه در دست ساخت ریسپانسیو غافل نشوید.

 

پیشنهاد وب روبیک در بکارگیری صفحه HTML در دست ساخت

ما در وب روبیک انواع قالب صفحه در دست ساخت را به شما ارائه داده‌ایم. در میان این قالب‌ها، بکارگیری قالب HTML صفحه در دست ساخت Black را به شما پیشنهاد می‌دهیم.


برچسب ها:
دیدگاه های کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است! اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
دیدگاه خود را ارسال کنید

نظر خود را برای این مطلب ارسال کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.