معرفی ۱۰ افزونه کاربردی ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی وردپرسی – بخش اول

افزونه‌ های ووکامرس می‌توانند فروشگاه وردپرسی ووکامرسی شما را تکمیل کنند و امکانات زیادتری را به شما ارائه دهند. به همین دلیل در این مقاله چند مورد از این افزونه ها را به شما معرفی می‌کنیم.


دسته بندی: وردپرس | نویسنده: حامد درخشان
800 بازدید | 0 دیدگاه

معرفی ۱۰ افزونه کاربردی ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی وردپرسی – بخش اول

ووکامرس یکی از فروشگاه‌سازهای معروف است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را به کمک وردپرس ایجاد کنید. شما با استفاده از افزونه های ووکامرس می‌توانید، امکانات و ابزارهای بیشتری را به این فروشگاه‌ساز اضافه کنید و با استفاده از آن‌ها فروشگاه بهتری پیاده سازی کنید.
ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی افزونه‌های کاربردی و با استقبال زیاد ووکامرس با شما صحبت کنیم و 5 مورد از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید به راحتی این افزونه‌ها را بشناسید و موارد کاربرد آن‌ها در ووکامرس را نیز بدانید. 
قالب وردپرس فروشگاهی New Store یکی از قالب‌های مناسبی است که می‌توانید از آن برای طراحی و پیاده‌سازی جذاب فروشگاه خود استفاده کنید و فروشگاه ساخته شده با ووکامرس خود را تکمیل نمایید.


 

1. افزونه لیست علاقمندی YITH Wishlist

افزونه لیست علاقمندی ووکامرس یکی از افزونه‌های کاربردی و مفید است که به شما جهت افزایش رضایت مشتری کمک می‌کند، زیرا به کاربران اجازه می‌دهد تا محصولات مورد علاقه خودشان را ذخیره کنند و بتوانند در مواقع بعدی از لیست جهت خرید‌های خودشان استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند این لیست را با دوستان خود به اشتراک بگذارند تا آن‌ها نیز بتوانند از این لیست استفاده کنند. 
شما می‌توانید لیست علاقمندی فروشگاه اینترنتی خودتان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از این طریق برای فروشگاه خود تبلیغ کنید. این افزونه در سایت Wordpress.org بیش از هشتصد هزاربار دریافت شده است که به شما از جهت کاربردی و مفید بودن این افزونه، اطمینان کامل می‌دهد. در ادامه چند امکان مهم این افزونه را نام می‌بریم تا به شما در جهت آشنایی بیشتر و بهتر با این افزونه‌ کمک کنیم.

1. افزونه لیست علاقمندی YITH Wishlist

ویژگی های افزونه لیست علاقمندی YITH Wishlist

 • قابلیت انتخاب صفحه مخصوص برای لیست علاقمندی سایت
 • دارای قابلیت انتخاب مکان نمایش «اضافه کردن لیست علاقمندی»
 • نمایش دکمه «حذف از لیست علاقه‌مندی» هنگام کار با این لیست
 • دارای امکان نمایش دکمه لیست علاقمندی ها حتی در فروشگاه

شما می‌توانید افزونه لیست علاقمندی YITH Wishlist را از اینجا دریافت کنید.  

2. افزونه ویرایشگر ووکامرس Checkout Field Editor

این افزونه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید قسمت‌های مختلف سایت خودتان را تغییر دهید و با توجه به مشتری فروشگاه اینترنتی خود آن را سفارشی‌‌سازی کنید تا مشتری را بیشتر در فروشگاه اینترنتی ووکامرس خودتان نگه دارید و امکان فروش را بالا ببرید.
تعداد دفعات دریافت این افزونه در سایت wordpress.org بیش از سیصد هزار بار می‌باشد که کیفیت بالا و کارایی آن را به وضوح نمایش می‌دهد. آشنایی با ویژگی‌های یک افزونه برای دریافت آن اساسی است بنابراین ما در ادامه برخی از ویژگی‌های این افزونه را به شما معرفی می‌کنیم.
 

2. افزونه ویرایشگر ووکامرس Checkout Field Editor

امکانات افزونه ویرایشگر Checkout Field Editor

 • قابلیت اضافه کردن بخش جدید برای شخصی‌سازی
 • دارای امکان نمایش جزییات صفحه سفارش
 • دارای امکان ریست کردن و برگشت بخش به حالت اولیه

شما می‌توانید افزونه Checkout Field Editor را از اینجا دریافت نمایید. 

3. افزونه فاکتور فروش WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

افزونه فاکتور فروش ووکامرس به شما کمک می‌کند تا بتوانید هنگام خرید مشتری به طور خودکار برای او فاکتور به صورت PDF صادر کنید. مشتری می‌تواند از این فاکتور جهت کارهای حسابداری خودش استفاده کند و هنگام حساب و کتابش راحت‌تر باشد. استفاده از این افزونه باعث می‌شود تا مشتری احساس رضایت بیشتری داشته باشد و نسبت به خرید دوباره از فروشگاه اینترنتی شما ترغیب شود.
این افزونه بیش از دویست هزار بار در سایت wordpress.org دریافت شده است که وضعیت مناسب استقبال آن را نشان می‌دهد. در قسمت بعد چند امکان مهم این افزونه را برای شما بیان می‌کنیم تا بتوانید راحت‌تر آن را بشناسید.

3. افزونه فاکتور فروش WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

امکانات افزونه WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

 • ارسال خودکار فاکتور خرید مشتریان به ایمیل آن‌ها
 • شخصی‌سازی قالب فاکتورها با استفاده از کدهای HTML و CSS
 • دارای قابلیت شماره‌گذاری و مرتب کردن فاکتورها
 • قابلیت ایجاد چند فاکتور فروش به صورت یکجا

شما می‌توانید افزونه PDF Invoices & Packing Slips را از اینجا دریافت کنید.


 

4. افزونه پیش نمایش محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Quick View

این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا محصولات را به مشتری بهتر و با سرعت بیشتر نمایش دهید تا بتواند شفاف‌تر ویژگی‌های محصولات را ببیند و راحت‌تر خرید کند. این افزونه در سایت Wordpress.org بیش از صد هزار بار دریافت شده است و از استقبال خوبی برخوردار است. ما برای افزایش آگاهی شما نسبت به این افزونه در قسمت بعد برخی از ویژگی‌های آن را بیان می‌کنیم.

4. افزونه پیش نمایش محصولات YITH WooCommerce Quick View

امکانات افزونه پیش نمایش محصولات YITH WooCommerce Quick View

 • دارای قابلیت تغییر تنظیمات بخش‌های مختلف پیش نمایش محصولات
 • قابلیت اضافه کردن دکمه نمایش پنجره پیش نمایش محصول با استفاده از AJAX
 • شخصی‌سازی حالت پیش نمایش محصول

شما می‌توانید افزونه YITH WooCommerce Quick View را از اینجا دریافت کنید.


 

5. افزونه جستجو ووکامرس Ajax Search

این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید یک جعبه جستجوی ساده و پرکاربرد بسازید. این جعبه نتایج جستجوی فوری و در لحظه را براساس محصولات پیشنهادی موجود در فروشگاه اینترنتی شما و مطابق با کلمه نوشته شده در باکس نشان می‌دهد و به مشتری امکان می‌دهد تا بتواند به راحتی محصول مورد نظرش را با استفاده از افزونه جستجوی ووکامرس در فروشگاه اینترنتی شما بیابد که باعث افزایش سرعت و جلوگیری از اتلاف وقت برای مشتری می‌شود.

این افزونه بیش از نود هزار بار از طریق سایت Wordpress.org دریافت شده است که نشان از کارایی و کیفیت بالای آن دارد. این حجم از استقبال باعث می‌شود تا شما نسبت به دریافت این افزونه ترغیب شوید و آن را بر روی فروشگاه اینترنتی خود نصب نمایید. در قسمت بعد برای آشنایی بیشتر شما با این افزونه برخی از ویژگی‌های آن را ذکر می‌کنیم.

امکانات افزونه جستجو ووکامرس Ajax Search

 • دارای ویژگی جستجو بر اساس عنوان کوتاه یا بلند محصول
 • قابلیت جستجو با استفاده ازSKU
 • دارای قابلیت نمایش قیمت محصولات در هنگام جستجو
 • پشتیبانی کامل از گوگل آنالیتکس

شما می‌توانید افزونه جستجوی ووکامرس Ajax Search را از اینجا دریافت کنید. 

جمع‌بندی

در این مقاله ما قسمت اول افزونه های کاربردی ووکامرس را برای شما بیان کردیم تا بتوانید سرعت خود را افزایش دهید و زمان کمتری را برای بهبود فروشگاه اینترنتی خود صرف کنید. در مقاله بعدی قسمت دوم این افزونه ها را برای شما بیان خواهیم کرد. شما با استفاده از این افزونه ها و با توجه به کاربرد مدنظرتان می‌توانید فروشگاه اینترنتی وردپرسی خود را بهبود دهید و میزان فروش خود را بالاتر ببرید.

در قسمت نظرات به ما بگویید که تا به حال از کدام یک از این افزونه ها در فروشگاه اینترنتی خود استفاده کرده‌اید؟


برچسب ها:
دیدگاه های کاربران
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است! اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
دیدگاه خود را ارسال کنید

نظر خود را برای این مطلب ارسال کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.