دانلود قالب بوت استرپ چند صفحه ای شرکتی Amor Bootstrap Template

قالب بوت استرپ چند صفحه ای شرکتی Amor Bootstrap Template

یکی از زمینه فعالیت هایی که ممکن است به عنوان یک طراح سایت به شما پیشنهاد شود، طراحی پروژه های طراحی سایت خیریه و صندوق های مردمی می باشد. گاهی ممکن است اینگونه سایت ها با هدف ایجاد محتوای خبری ایجاد شوند. گاهی معرفی بخش های نیازمند شهر و یا حتی گاهی با دید یک استارتاپ به این سایت ها نگاه می شود.

ساختار و رنگ بندی اینگونه سایت ها معمولا نسبت به سایر سایت ها اجتماعی تر طراحی و پیاده سازی و از بکارگیری رنگ های تیره اجتناب می شود. این کار باعث می شود افراد بازدید کننده، رابطه بهتری را با سایت برقرار کنند.


قالب بوت استرپ چند صفحه ای شرکتی Amor Bootstrap Template

این قالب یک قالب کاملا اصولی و استاندارد می باشد که با هدف ایجاد زمینه کمک به افراد نیازمند ایجاد شده است. اما ساختار و رنگ بندی این قالب به گونه است که تنها با ایجاد تغییرات در محتوای قالب، می توانید آن را در هر زمینه فعالیتی مورد استفاده قرار دهید.

واکنش گرایی این قالب با استفاده از فریمورک قدرتمند بوت استرپ 4 انجام شده است پس هرگز نگران نمایش آن بر روی دستگاه های مختلف نباشید. همچنین آیکون های بکار گرفته شده در این قالب با استفاده از 3 فونت آیکون زیبا و حرفه ای ایجاد شده اند که این عامل بر روی سرعت بارگذاری سایت بسیار تاثیر گذار است.

از مزیت های دیگر این قالب می توان به امکان نمایش ویدئو به صورت پاپ آپ در صفحه نخست اشاره کرد. همچنین نمایش اجزای این قالب با استفاده از animate.css به صورت کاملا پویا انجام شده است و به کاربران حس خوبی را القا می کند.

با توجه به اینکه این قالب به صورت چند صفحه ای طراحی و پیاده سازی شده، می توان گفت شما تمامی صفحات مورد نیاز برای طراحی یک سایت حرفه ای را در دسترس خواهید داشت. 

از جمله ویژگی های اساسی این قالب را نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاملا فارسی و راست چین شده توسط گروه وب روبیک
  • طراحی و پیاده سازی واکنش گرا یا ریسپانسو با استفاده از Bootstrap4
  • ساختار و رنگ بندی اصولی و کاربرپسند
  • رعایت اصول تجربه کاربری در پیاده سازی تمامی بخش ها
  • رعایت اصول کدنویسی و سئو در تمامی صفحات قالب
  • کامنت گذاری تمامی های مورد نیاز جهت استفاده آسان
  • فرم عضویت در خبرنامه و دریافت ایمیل کاربران
  • پیش بینی نقشه گوگل در صفحه تماس با ما
  • و ...


از اینکه نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان می گذارید سپاسگذاریم...


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) site template (قالب سایت) rtl (راست چین)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.