دانلود قالب سایت تک صفحه ای ریسپانسیو Squadfree

قالب سایت تک صفحه ای ریسپانسیو Squadfree

آشنایی با قالب های تک صفحه ای

همانطور که می دانید سایت ها را از نظر محتوا و صفحه بندی می توان به دو گروه سایت های چند صفحه ای و تک صفحه ای تقسیم کرد.
ساختار قالب های تک صفحه ای به گونه ای است که دارای یک منوی اصلی در بالای صفحه هستند که با اسکرول کردن صفحه منو نیز در دسترس قرار می گیرد. با کلیک روی هر یک از منو های سایت، صفحه به بخش مورد نظر پیمایش کرده و نیازی به بروزرسانی و بارگزاری مجدد صفحه نمی باشد.
معمولا از قالب های تک صفحه ای برای پیاده سازی سایت هایی استفاده می شود که محتوای آن ها سنگین نمی باشد و یا نیاز به صفحات داخلی متعددی ندارند. مسلما شما هیچ سایت خبری یا فروشگاهی را نخواهید دید به صورت تک صفحه ای پیاده سازی شده باشند. مگر اینکه تعداد مطالب و بروزرسانی  آن ها به صورت محدود باشد.

قالب سایت تک صفحه ای ریسپانسیو Squadfree

قالب فوق با در نظر گرفت کلیه اصول و استانداردهای کدنویسی جهت استفاده شما عزیزان طراحی و پیاده سازی شده است. این قالب تک صفحه ای کاملا واکنش گرا یا ریسپانسیو بوده و تیم وب روبیک با رعایت کلیه نکات سایت های فارسی، این قالب را به صورت کاملا فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار داده است.
برخی از افزونه ها و کتابخانه هایی که در پیاده سازی این قالب مورد استفاده قرار گرفته است:

  • Bootstrap3: ایجاد واکنش گرایی هر چه بهتر قالب
  • Jquery: کتابخانه پرکابرد جاوااسکریپت
  • animate.css: ایجاد انیمیشن های زیبا روی عناصر
  • font-awesome: مجموعه فونت آیکون معروف و کاربردی
  • و ...

کاربرد ها

اگر در حال اندازی یک سایت شخصی، شرکتی و یا یک سایت با محتوای سبک و کم حجم هستید، این قالب مناسب شماست.
فایل فشرده فوق شامل تعدادی فونت، جاوا اسکریپت،css ، تصاویر و همچنین یک فایل index.html می باشد که شما می توانید به سادگی فایل html را ویرایش کرده و این سایت را با محتوای مورد نظر خود بروزرسانی کنید.
کدنویسی این قالب به صورت کاملا منظم و کامنت گذاری شده می باشد بنابراین شما به هیچ وقت در ویرایش این قالب گیج نخواهید شد.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) flat design (طراحی تخت) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) landing page (صفحه فرود)
close Car