دانلود قالب سایت گالری تصاویر و نمونه کارها Bootstrap Personal Gallery

قالب سایت شخصی/شرکتی نمایش رزومه و نمونه کار

هر شخص یا شرکتی با یک هدف خاص اقدام به طراحی و پیاده سازی یک سایت می کند. در بسیاری از مواقع اشخاص یا سازمان ها در جهت نمایش نمونه کارها به مشتریان تصمیم به داشتن یک سایت می گیرند. اینگونه سایت ها محدود به اشخاص یا فعالیت های خاصی نمی شوند بلکه تنها کافیست شما خدمات یا محصولاتی را برای ارائه داشته باشید که بتوانید نمونه کار ها و رزومه خود را در یک وب سایت اینترنتی با دیگران به اشتراک بگذارید و از این طریق مشتریان جدید را به خود جذب کنید.
اشخاصی همچون طراحان وب، گرافیست ها، نقاشان، هنرمندان، صنعتگران و مشاغلی از این دسته، افرادی هستند که دیر یا زود باید یک وب سایت جهت ارائه نمونه کارهای خود به مشتریانشان طراحی کنند.


قالب سایت گالری تصاویر و نمونه کارها Bootstrap Personal Gallery

این قالب یک قالب بسیار ساده اما کاربرپسند و سبک می باشد که شما به سادگی می توانید تصاویر نمونه کار ها و رزومه خود را در آن قرار دهید بدون اینکه با درج صدها تصویر، وب سایت شما سنگین شود!
طراحی این قالب با استفاده از Bootstrap4 و کاملا واکنش گرا بوده و شما بهترین نمایش را در دستگاه های مختلف از جمله کامپیوتر، موبایل و تبلت خواهید داشت.
منوهای این قالب به راحتی قابل توسعه هستند و شما به راحتی می توانید تصاویر خود را در دسته بندی های مختلف به نمایش بگذارید.
علاوه بر دسته بندی های تصاویر، یک منو برای معرفی شما و یک منو برای نمایش اطلاعات تماس و فرم تماس با شما پیش بینی شده است.
با تمام ویژگی های ذکر شده، این قالب یک قالب تک صفحه ای و کاملا پویا می باشد و بازدید کنندگان به سرعت می توانند بین منو ها پیمایش کنند.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری)
close Car