دانلود قالب بوت استرپ شرکتی و صنعتی میرداماد Mirdamad Bootstrap Theme

قالب بوت استرپ شرکتی و صنعتی میرداماد Mirdamad Bootstrap Theme

شاید زمانی که اسم سایت های شرکتی به گوش شما می خورد، ذهن شما به سمت شرکت های موجود در سطح شهر هدایت شود. اما باید گفت شرکت های بسیاری هستند که شاید هرگز شما در سطح شهر آن ها را نبینید و یا حتی در فاصله ای بسیار دور از شهر ها فعال هستند. به عنوان مثال می توان به شرکت های فعال در حوزه تولید و ساخت ابزار و تجهیزات مربوط به صنعت نفت، گار و پتروشیمی اشاره کرد.

این نوع شرکت ها که تعدادشان هم کم نیست، بدون شک یکی از گروه فعالیت هایی هستند که شاید احتمال اینکه پیشنهاد شما را برای طراحی یک سایت حرفه ای رد کنند بسیار کم باشد. بنابراین با یک استراتژی و برنامه از پیش تعیین شده می توانید با مسئولین این شرکت ها هماهنگ کرده و برای دریافت پروژه طراحی سایت شرکت، به دفتر کار آنها مراجعه کنید.

طراحی و پیاده سازی سایت شرکت های صنعتی تفاوت چندانی با طراحی سایت سایر شرکت ها نخواهد داشت. برای طراحی این نوع سایت ها بهتر است از رنگ ها و ساختار سنگین‌تر استفاده کنید، چرا که مخاطبان این نوع شرکت ها عمدتا افراد و شرکت های سطح بالا هستند. همچنین می‌توانید از قالب های آماده موجود در این زمینه نیز استفاده کرده و سایت های استاندارد و متناسب با این نوع شرکت‌ها را پیاده سازی کنید.


قالب بوت استرپ شرکتی و صنعتی میرداماد Mirdamad Bootstrap Theme

قالب فوق، یک قالب تخصصی و حرفه ای در زمینه شرکت های صنعتی و پتروشیمی می باشد که توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا اصولی و مرحله به مرحله طراحی و پیاده سازی شده است. ساختار و رنگ بندی این قالب با در نظر گرفتن زمینه فعالیت و مخاطبان این نوع شرکت ها طراحی شده است. همچنین امکانات و ویژگی های پیش بینی شده در این قالب تمامی نیاز های یک شرکت صنعتی را شامل می شود.

از جمله بخش ها و ویژگی های این قالب را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منوی اصلی این وب سایت کاملا کاربرپسند بوده و کاربران را به خوبی به بخش های مختلف سایت هدایت می کند.
  • در صفحه نخست، یک اسلایدر تمام صفحه برای نمایش تصاویری از فعالیت شرکت پیش بینی شده است.
  • در بخش پایینی اسلایدر امکان معرفی و نمایش مزایای رقابتی شرکت نسبت به رقبا فراهم گردیده است.
  • در ادامه صفحه نخست، باکس های حرفه ای و زیبای معرفی خدمات را مشاهده می کنید. امکان نمایش یک تصویر، عنوان و خلاصه توضیح در مورد خدمات در این باکس پیش بینی شده است. همچنین حالت اسلایدی این بخش، به شما امکان نمایش چندین نوع خدمات را ارائه می دهد.
  • در آخرین بخش از صفحه نخست امکان نمایش جدیدترین پروژه های اجرا شده پیش بینی شده است.
  • در تمامی صفحات داخلی، یک هدر با سایز متناسب تعبیه شده است. همچنین نمایش عنوان و یک زیر عنوان در این بخش، به صفحات شما زیبایی خاصی می بخشد.
  • در صفحه خدمات، می توانید تمامی خدمات را در ستون کناری به صورت زیر منو به نمایش بگذارید.
  • صفحه پروژه ها نیز همچون صفحه خدمات، دارای ستون دسته بندی پروژه ها می باشد. همچنین باکس نمایش پروژه های انجام شده دارای انیمیشنی زیبا و خیره کننده بوده که کاربران را به خوبی جذب خود می کند.
  • در صفحه گالری تصاویر می توانید تصاویر مجموعه را به صورت کاملا منظم و مرتب به نمایش بگذارید. همچنین افزونه نمایش تصاویر به صورت زوم شده، امکاناتی چشم گیر را به کاربران سایت ارائه می دهد.
  • ساختار و چیدمان صفحه تماس با ما کاملا ساده و کاربرپسند بوده و امکان نمایش موقعیت شرکت در نقشه گوگل پیش بینی شده است.

استفاده از این قالب تخصصی و حرفه ای می تواند رزومه ای عالی را در زمینه شرکت های تولیدی و صنعتی برای شما به ارمغان بیاورد. امیدواریم با بکارگیری این قالب، مشتریان خود را از خدمات خود شگفت زده کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری) webrubik (وب روبیک) landing page (صفحه فرود)
close Car