دانلود قالب بوت استرپ فروشگاهی Ogani

قالب بوت استرپ فروشگاهی Ogani

همان‌طور که می‌دانید، کد‌نویسی و طراحی سایت کاری تخصصی است بنابراین همه افراد نمی‌توانند این کار را انجام دهند و ظاهر سایت مد نظرشان را با استفاده از کدنویسی طراحی کنند و برای طراحی سایت به وسیله کد‌نویسی حتما باید به یک برنامه نویس مراجعه کنند. برنامه نویسان می‌توانند از قالب‌ بوت استرپ فروشگاهی Ogani جهت آماده‌سازی فرانت اند سایت فروشگاهی پروژه‌هایشان استفاده کنند. این قالب توسط سایت Colorlib ارایه شده است که وب روبیک برای استفاده آسان، آن را به صورت فارسی و راست‌چین شده در اختیار شما قرار می‌دهد. این قالب یکی از قالب‌های برجسته و به‌روز برای طراحی سایت‌های فروشگاهی است که کمک زیادی به شما می‌کند.


قالب بوت استرپ فروشگاهی  Oganiچه کاربردی دارد؟

کاربر‌دهای این قالب محدود به یک نوع فروشگاه خاص نمی‌شود و قابلیت استفاده برای پیاده سازی انواع فروشگاه‌ها را دارد که ادامه به معرفی این فروشگاه‌ها و موارد کاربرد این قالب در آن‌ها می‌پردازیم.

 • فروشگاه‌های موبایل اینترنتی
  فروشگاه‌های اینترنتی موبایل می‌توانند از این قالب جهت فروش لوازم جانبی موبایل مثل هندزفری، شارژ و مدل‌های مختلف گوشی تلفن همراه استفاده کنند تا بتوانند سود خوبی را از طریق این بازار کسب کنند و یا با ارایه مقالات آموزشی در مورد نحوه صحیح استفاده از موبایل هم به مشتریان کمک کنند و هم آن‌ها را به سمت خرید از فروشگاه جهت دهند.
 • فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک
  این فروشگاه‌ها می‌توانند از این قالب جهت فروش لباس و گرفتن سفارشات طراحی لباس استفاده کنند تا بتوانند هم مشتریان عادی و هم مشتریان با طراحی خاص را جذب کنند.
 • سوپر مارکت آنلاین
  سوپرمارکت های آنلاین می‌توانند از این قالب برای ارایه نمونه کالاها، نمایش محصولات ویژه یا تخفیف دار و جدیدترین محصولاتشان به مشتریان استفاده کنند تا بتوانند معرفی محصولات به مشتریان را راحت‌تر و آسان‌تر انجام دهند.
 • فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی
  فروشگاه‌های لوازم ساختمانی یکی دیگر از فروشگاه‌هایی هستند که قابلیت استفاده از این قالب را دارند، برای نمونه آن‌ها می‌توانند محصولات ساختمانی خود را برروی این قالب بارگزاری کنند تا مشتریان بتوانند سریع‌‌تر آن‌ها را مشاهده کنند و احتمال خریدشان بالا برود.

و...


قالب بوت استرپ فروشگاهی Ogani چه امکاناتی را به شما ارایه ‌می‌دهد؟

این قالب دارای قابلیت‌های بسیاری است که باعث مفید و پرکاربرد بودن آن می‌شود. در ادامه به معرفی برخی از امکانات این قالب می‌پردازیم.

 • فارسی و راست چین شده توسط تیم وب روبیک
  وب روبیک این قالب را با نهایت دقت ترجمه کرده است و به صورت فارسی و راست‌چین شده در اختیار شما قرار می‌دهد تا شما بتوانید با استفاده از این قالب راحت‌تر و سریع‌تر سایتتان را طراحی کنید.
 • نمایش ریسپانسیو یا واکنش گرا
  این قالب با استفاده از Bootstrap4 پیاده سازی شده و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید بدون نیاز به کد‌نویسی برای دستگاه‌های مختلف مثل موبایل، نمایش‌های مخصوص به خودشان را تنظیم کنید و با بهبود تجربه کاربری، مشتری را نسبت به خرید یا بازدید از سایتتان راضی‌تر نگه دارید.
 • قابلیت دسته‌بندی کردن محصولات
  شما می‌توانید با استفاده از این قالب محصولاتتان را براساس جدید یا قدیمی بودن، یا عادی و ویژه بودن و یا براساس نوع و جنس محصول دسته‌بندی کنید که به شما امکان می‌دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کنید و فروشتان را افزایش دهید.
 • ایجاد بلاگ آموزشی حرفه‌ای
  ایجاد بلاگ آموزشی یکی از راه‌های بازاریابی اینترنتی است که شما می‌توانید با استفاده از این قالب بلاگ آموزشی حرفه‌ای خود را بسازید و از آن برای جذب مشتری بیشتر استفاده کنید.
 • ارائه راه‌های ارتباطی مختلف به مشتری
  این قالب به شما این امکان را می‌دهد تا لینک شبکه‌های اجتماعی‌ و شماره تماس‌هایتان را با مشتری به اشتراک بگذارید تا ارتباطتان را با‌ آن‌ها عمیق‌تر و بیشتر کنید.
 • ساخت فرم و دریافت ایمیل برای ارسال خبرنامه
  فرم دریافت ایمیل خبرنامه یکی دیگر از راه‌های بازاریابی اینترنتی است این قالب به شما امکان می‌دهد تا بتوانید خبرنامه خود را بسازید و ایمیل کاربارن را دریافت کرده و در آینده از آن‌ ها برای ارسال ایمیل‌های خبرنامه استفاده کنید تا بتوانید تعاملتان را با مخاطبان و مشتریانتان افزایش دهید.

و.....

این تنها برخی از ویژگی ها و کاربردهای این قالب Bootstrap فروشگاهی حرفه‌ای باشد. برای مشاهده سایر قابلیت های این قالب لطفا پیش‌نمایش محصول را مشاهده کنید.

همچنین نمایی کلی از صفحات محصول را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری) webrubik (وب روبیک)
close Car