دانلود قالب تک صفحه ای بوت استرپ آژانس خلاقیت از colorlib

قالب های بوت استرپ

همانطور که می دانید بوت استرپ یکی از فریم ورک های قدرتمند در جهت پیاده سازی سایت های واکنش گرا یا ریسپانسیو است. برای پیاده سازی یک سایت حرفه ای شما می توانید ساعت ها زمان بگذارید و یک قالب اختصاصی را برای خود پیاده سازی کنید یا اینکه از یک قالب حرفه ای استفاده کنید و اجزاء مختلف آن را سفارشی سازی کنید. مسلما کار کردن به این روش تا حد زیادی باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد.

اگر با شرکت colorlib آشنایی داشته باشید، این شرکت قالب های حرفه ای متعددی را با استفاده از فریم ورک بوت استرپ ارائه داده است. اما مسئله این است که این قالب ها برای سایت های فارسی و راست چین مناسب نبوده و شما باید این قالب ها را قبل از بکارگیری ابتدا بومی سازی کنید.
تیم وب روبیک در حال حاضر تعداد زیادی از این قالب ها را به صورت کاملا فارسی و راست چین شده برای استفاده شما عزیزان در سایت قرار داده است.


قالب تک صفحه ای بوت استرپ آژانس خلاقیت از colorlib

این قالب یکی از قالب های زیبا و پر طرفدار شرکت colorlib می باشد که توسط تیم وب روبیک بومی سازی شده و دیگر از شما زمانی برای اینکار گرفته نمی شود. کافیست این قالب را دانلود کرده و در صورت نیاز شروع به سفارشی سازی آن کنید یا اینکه مستقیما شروع به بارگذاری محتوا و تکمیل سایت در راستای زمینه فعالیت خود کنید.

برخی از ویژگی های این قالب به شرح زیر می باشد:

  • کاملا فارسی و راست چین شده
  • طراحی و پیاده سازی ریسپانسیو با استفاده از Bootstrap3
  • کدنویسی ساده و قابل فهم
  • کامنت گذاری بخش های مورد نیاز
  • قابل بکارگیری برای سایت های شخصی و شرکتی
  • و ...


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری) landing page (صفحه فرود)
close Car