دانلود قالب بوت استرپ چند صفحه ای استارتاپی Sierra

قالب وب سایت های استارتاپی

به عنوان یک طراح و توسعه دهنده وب، ممکن هر نوع پروژه ای به شما پیشنهاد شود. یکی از انواع وب سایت هایی که امروزه خواهان زیادی دارد، وب سایت هایی با موضوع استارتاپ می باشد. سایت های استارتاپی ممکن است از نظر محتوایی با یکدیگر متفاوت باشند اما عموما صفحات این نوع سایت ها قابل پیش بینی می بانشد.

گاهی یک استارتاپ با هدف ارائه اپلیکیشن خود به کاربران اقدام به طراحی یک وب سایت می کند و گاهی ممکن است یک استارتاپ بر پایه وب سایت باشد. در هر حال می توان گفت داشتن وب سایت، اصلی ترین بخش یک استارتاپ به حساب می آید. همچنین از مهم ترین کاربرد های داشتن وب سایت برای استارتاپ ها می توان به قدرت سئو در معرفی آن استارتاپ اشاره کرد. با داشتن یک بلاگ مناسب و ایجاد محتوای قدرتمند، یک استارتاپ می تواند به سرعت جایگاه خوبی در میان رقبا پیدا کند.


قالب بوت استرپ چند صفحه ای استارتاپی Sierra

این قالب یک قالب حرفه ای کاملا ریسپانسیو می باشد که با استفاده از فریمورک قدرتمند Bootstrap4 پیاده سازی شده است. رنگ بندی این قالب به صورت اصولی بوده و به خوبی کاربران را جذب خود می کند. گروه وب روبیک این قالب را با نهایت دقت به صورت فارسی و راست چین درآورده و آن را مناسب استارتاپ های ایرانی در اختیار شما قرار داده است

صفحات پیش بینی شده در این قالب شامل صفحه اصلی، درباره ما، معرفی خدمات، میانی بلاگ، داخلی بلاگ، رزومه و تماس با ما می باشد. بنابراین شما تمامی صفحات اصلی و مورد نیاز یک سایت حرفه ای را در اختیار دارید. همچنین با توجه کدنویسی ساده و قابل فهم و کامنت گذاری تمامی بخش های مورد نیاز، شما به  راحتی می توانید نسبت به توسعه قالب و افزودن صفحات دیگر اقدام کنید.

ما این قالب را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم و امیدواریم توانسته باشیم بخشی از نیاز های طراحان و توسعه دهندگان وب را برآورده سازیم.

نظرات و پیشنهادات شما می تواند در افزایش کیفیت محصولات وب روبیک نقش بسزایی داشته باشد.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) minimal (طراحی ساده) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری)
close Car