دانلود قالب سایت ریسپانسیو شخصی The Card Bootstrap Template

قالب سایت ریسپانسیو شخصی The Card Bootstrap Template

طراحی وب سایت های شخصی

اگر شما صاحب یک کسب و کار شخصی هستید، احتمالا خدمات یا محصولاتی را به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می دهید. اما مشتریان جدید، چگونه شما را پیدا می کنند و شما از چه طریقی خدمات و محصولاتتان را به آنها معرفی می کنید ؟

در شیوه سنتی معمولا کسب و کار ها از تبلیغات چاپی و تماس های تلفنی برای معرفی خود به مشتریان جدید استفاده می کنند. اما در این روش تا چه میزان امکان پیشرفت و افزایش درآمد وجود دارد؟

حال شما به عنوان یک طراح و توسعه دهنده وب، چگونه خود و خدماتتان را به مشتریان جدید معرفی می کنید ؟ آیا از روش های سنتی استفاده می کنید ؟

لازم است بدانید اگر تابحال وب سایت شخصی خود را راه اندازی نکرده اید و یا اعتقاد دارید که داشتن یک سایت شخصی امری غیر ضروری است سخت در اشتباه هستید!

ما به عنوان یک گروه با تجربه طراح و توسعه دهنده وب، به شما توصیه می کنیم همین حالا نسبت به راه اندازی سایت شخصی خود اقدام کنید. در سایت شخصی نیازی پیش بینی امکانات پیشرفته ندارید بلکه کافیست خودتان را معرفی کرده و رزومه های قبلی خود را در معرض دید افراد قرار دهید. با انجام این کار و افزایش تعداد پروژه های دریافتی و در نهایت افزایش درآمدتان شگفت زده خواهید شد.


قالب سایت ریسپانسیو شخصی The Card Bootstrap Template

اگر شما پروژه های متعددی را در دست انجام دارید و فرصت کافی برای طراحی سایت اختصاصی را برای خودتان ندارید، می توانید از یک قالب آماده استفاده کرده و تنها در چند سایت وب سایت شخصی خود را پیاده سازی کنید.

قالب فوق یک قالب حرفه ای سایت شخصی می باشد که توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار داده شده است. این قالب به صورت تک صفحه ای می باشد و با کلیک بر روی منو های آن، محتوای صفحات با بکارگیری Ajax بروزرسانی می شوند به طوری که کاربر اصلا متوجه بارگذاری مجدد صفحه نمی شود.

کدنویسی این قالب بسیار ساده و قابل فهم بوده و تمامی بخش های مورد نیاز با کامنت های مناسب به شما نمایش داده شده اند. همچنین واکنش گرایی این قالب با استفاده از جدیدترین نسخه بوت استرپ یعنی Bootstrap4 می باشد.

طراحی و رنگ بندی منحصر به فرد این قالب، وب سایت شما را از سایر وب سایت ها متمایز کرده و می تواند نتایج خوبی را در جذب مشتریان جدید  رقم بزند.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) ajax (ایجکس) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) minimal (طراحی ساده) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری) webrubik (وب روبیک)
close Car