دانلود سورس رایگان html و css صفحه تماس با ما

سورس رایگان html و css صفحه تماس با ما

در دنیای وب سایت ها، هر سایت از صفحات متنوعی ایجاد شده است. برخی از صفحات مختص سایت های با زمینه فعالیت خاصی هستند. اما در این میان صفحاتی وجود دارند که عدم پیش بینی آن ها در یک وب سایت، نشانگر یک کار غیر حرفه ای می باشد! یکی از این صفحات، صفحه تماس با ما می باشد. بنابراین شما به عنوان یک طراح سایت حرفه ای هرگز نباید از این صفحه غافل شوید!

یکی از اشتباهاتی که اکثر طراحان سایت مرتکب می شوند، عدم توجه به ساختار صفحه تماس با ما می باشد. با وجود اینکه این صفحه معمولا دارای محتوای یکسان و تعریف شده ای است اما طراحان حرفه ای به خوبی می دانند که چگونه با پیاده سازی یک صفحه زیبا، کاربران را ترغیب کنند تا فرم ارسال پیام را تکمیل کرده و نظرات خود را برای مدیر سایت ارسال کنند.


سورس رایگان html و css صفحه تماس با ما

فایل فوق، سورس رایگان html و css صفحه تماس با ما می باشد. این فایل دارای یک فرم زیبا و کاربر پسند می باشد که با استفاده از jquery فیلد های آن به صورت پویا تعریف شده اند. پیاده سازی این فرم در حالت عادی امری زمان بر است اما با بکارگیری فایل های موجود در این سورس به سادگی و تنها در چند دقیقه می توانید این صفحه را در وب سایت خود بکار بگیرید.

این قالب به صورت کاملا واکنش گرا و با استفاده از بوت استرپ 4 پیاده سازی شده است. همچنین گروه وب روبیک این سورس را به صورت کاملا رایگان، فارسی و راست چین شده در اختیار طراحان و توسعه دهندگان وب قرار داده است.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین)
close Car