دانلود قالب html و css باکس نمایش مطالب بلاگ

قالب html و css باکس نمایش مطالب بلاگ

همانطور که می دانید اکثر وب سایت ها به نحوی دارای یک بلاگ هستند. برخی بلاگ را در زمینه آموزش، برخی در جهت نمایش اخبار و برخی به صورت دسته بندی های مختلف مطالب را ارائه می دهند. می توان گفت ایجاد یک بلاگ برای وب سایت، نقش مهمی در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ایفا می کند. اما شما هنگام پیاده سازی پروژه های طراحی سایت خود، باکس ها و محتوای بلاگ را به شکلی نمایش می دهید؟

در ساده ترین حالت می توانید از تگ های رایج html و css استفاده کنید و بلاگ خود را پیاده سازی کنید. اما این کار نمی تواند برای شما یک رزومه حرفه ای و متمایز از سایت های معمولی را بر جای بگذارد!

اگر شما به رزومه خود اهمیت می دهید و قصد دارید در زمینه طراحی وب سایت، حرفی برای گفتن داشته باشید، پیشنهاد می دهیم هر یک از اجزاء و عناصر سایت را به طوری اختصاصی و حرفه ای طراحی و پیاده سازی کنید. برای این کار نیازی نیست ساعت ها زمان را صرف طراحی یک باکس منحصر بفرد کنید! تنها کافیست با کمی جستجو در میان قالب ها و عناصر آماده پیاده سازی شده توسط افراد متخصص، آن ها را دریافت کرده و در پروژه خود مورد استفاده قرار دهید.


قالب html و css باکس نمایش مطالب بلاگ

این قالب یک قالب حرفه ای html و css باکس نمایش محتوا می باشد که با استفاده از فریمورک بوت استرپ به صورت کاملا ریسپانسیو یا واکنش گرا پیاده سازی شده است. همانطور که در تصویر و پیش نمایش محصول مشاهده می کنید حالت پیش فرض نمایش این باکس، ظاهری کاملا متمایز نسبت به باکس های موجود در عموم سایت را به نمایش گذاشته است. علاوه بر این هنگامی که کاربران موس را بر روی باکس قرار می دهند، انیمیشنی زیبا نگاه کاربر را به خود جذب کرده و وی را به کلیک بر روی باکس و نمایش محتوا تشویق می کند.

این قالب زیبا و کاربرپسند توسط گروه وب روبیک به صورت فارسی، راست چین و واکنش گرا در اختیار شما قرار داده شده است. بکارگیری این قالب بسیار آسان بوده و کافیست css های قرار گرفته در این فایل را در پروژه خود قرار داده و  از html های موجود در فایل index.html برای ایجاد این باکس ها در پروژه خود استفاده کنید.

امیدواریم با بکارگیری این قالب، سایت هایی حرفه ای تر و منحصر بفرد را به مجموعه رزومه های خود اضافه کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.