دانلود باکس ریسپانسیو نمایش محتوا 3d Fold Out Reveal

باکس ریسپانسیو نمایش محتوا  3d Fold Out Reveal

باکس های نمایش محتوا

هنگامی که شما سایتی را طراحی و پیاده سازی می کنید، هر نوع محتوایی را به نحوی به نمایش می گذارید. ممکن است بخشی از سایت را با اسلایدر، بخشی را با پاپ آپ یا  بخشی را با باکس های خاصی نمایش دهید.
در طراحی صفحات وب، در اکثر مواقع برای نمایش محتوا از باکس هایی به نام Card استفاده می شود. اما این کارت ها نیز در دنیای وب دارای ساختار و قالب ثابتی نیستند. شما می توانید کارت ها را به صورت افقی یا عمودی و با هر ساختار و انیمیشن و رنگ بندی پیاده سازی کنید. همچنین بد نیست بدانید فریم ورک هایی همچون بوت استرپ، در قالب های خود کارت هایی را برای استفاده بهتر برنامه نویسان پیش بینی کرده اند.

باکس ریسپانسیو نمایش محتوا  3d Fold Out Reveal

در قالبی که برای شما فراهم کرده ایم، کارت های زیبا و کاربر پسند دارای انیمیشن های فوق العاده پیاده سازی شده اند. تجربه کاربری این کارت ها بسیار اصولی بوده و هرگز کاربران سایت را با محتوای زیاد گیج نخواهد کرد. هنگامی که بازدید کنندگان سایت قصد نمایش محتوای بیشتر در مورد یک محصول یا خدمت را داشته باشند، با کلیک بر روی دکمه تعریف شده، قسمت پایینی کارت با انیمیشن باز شده و اطلاعات بیشتری را به کاربر نمایش می دهد.

با ویژگی های این قالب بیشتر آشنا شوید:

  • کاملا واکنش گرا یا ریسپانسیو
  • دارای انیمیشن کاربرپسند
  • استفاده از جاوااسکریپت
  • کدنویسی ساده و قابل فهم
  • فارسی و راست چین شده


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) responsive (ریسپانسیو) flat design (طراحی تخت) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car