دانلود سورس رایگان html و css جدول ریسپانسیو

سورس رایگان html و css جدول ریسپانسیو

جداول واکنش گرا یا ریسپانسیو

در صورتی که شما از تگ های معمولی html در وب سایت خود برای ایجاد جداول استفاده کنید، جدول شما در دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت ریسپانسیو نبوده و صفحه شما دارای اسکرول می باشد. فرقی نمی کند که شما در حال استفاده از فریمورک های واکنش گرایی هستید یا نه! برای ایجاد جداول به صورت واکنش گرا در ساده ترین حالت مجبورید از جداول پیش فرض فریم ورک مورد نظر استفاده کنید. اما این کار وب سایت شما را شبیه به وب سایت های دیگر می کند. اگر می خواهید رزومه خاص و حرفه ای داشته باشید باید از جداولی استفاده کنید که واکنش گرایی آن ها منحصر بفرد بوده و ظاهری کاربرپسند را به نمایش بگذارند.


سورس رایگان html و css جدول ریسپانسیو

فایلی که امروز برای شما فراهم کرده ایم سورس رایگان html و css جدول ریسپانسیو یا واکنش گرا می باشد که نمایش آن در دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت بسیار زیبا و کاربرپسند بوده و به هیچ عنوان کاربران را گیج نمی کند.

کدنویسی این جدول بسیار ساده و قابل فهم بوده و به سادگی می توانید آن را در پروژه های خود استفاده کنید. برای بکارگیری این جدول کافیست تگ های table، tr و td موجود را همراه با css های مربوطه در پروژه خود قرار دهید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car