دانلود باکس html و css نمایش محتوای کشویی یا آکاردئونی

همانطور که می دانید نمایش محتوا در سایت ها می تواند به شکل های مختلفی صورت پذیرد. اینکه شما هر محتوا را به چه شکلی به بازدید کنندگان سایتتان نمایش دهید کاملا بستگی به خودتان دارد. اما باید این را در نظر داشته باشید که ممکن است همیشه نمایش محتوا بر اساس سلیقه کاری اصولی نباشد. بنابراین سعی کنید در هنگام ایجاد باکس های نمایش محتوا به اصول تجربه کاربری نیر توجه داشته باشید. شما هرگز نباید محتوای سایت خود را به شکلی برای کاربران به نمایش بگذارید که آن ها را خیلی سریع خسته کرده و از مطالعه محتوا تا انتها پرهیز کنند.

به عنوان مثال می توان به نمایش محتوای صفحه سوالات متداول اشاره کرد. در حالت عادی شما می توانید محتوای این صفحه را به صورت کاملا پیوسته و پشت سر هم تایپ کرده و به نمایش بگذارید. اما هنگامی که تعداد پرسش و پاسخ های این صفحه زیاد باشد، کاربران با مطالعه چندین مورد اول خیلی سریع خسته شده و آن صفحه را ترک می کنند. بنابراین در این مواقع می توانید از باکس های نمایش محتوای کشویی یا آکاردئونی استفاده کنید. این نوع باکس ها به شما این اجازه را می دهند تا بخشی از متن را به صورت مخفی شده نگه دارید و هنگامی که کاربر روی عنوان مطلب کلیک می کند، ادامه محتوا به وی نمایش داده شود.


باکس html و css نمایش محتوای کشویی یا آکاردئونی

این باکس به صورت کاملا واکنش گرا، فارسی و راست چین شده توسط گروه وب روبیک در اختیار شما قرار داده شده است.

از جمله کاربردهای این باکس ها را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایش محتوای صفحه پرسش و پاسخ.
  • نمایش محتوای صفحه محصول به صورت بخش بندی شده.
  • نمایش رزومه و نمونه کار ها به صورت عنوان و توضیحات هر نمونه کار.
  • معرفی پرسنل و کارکنان مجموعه همراه با نمایش تخصص ها و معرفی اشخاص.
  • و ...

این ها تنها برخی از کاربردهایی هستند که از این قالب می توانید برای نمایش محتوا در سایت خود بکار بگیرید. شما می توانید با کمی تامل در مورد این باکس ها، از آن ها در صفحات مختلف و با کاربردهای مناسبی استفاده کنید.

امیدواریم با بکارگیری این قالب html و css زیبا و کاربردی، سایت های خود را روز به روز کاربردی تر و کاربرپسند تر از قبل طراحی و پیاده سازی کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.