دانلود باکس html و css خلاقانه ریسپانسیو نمایش اطلاعات

به نظر شما یک طراح و برنامه نویس سایت چه میزان باید در پروژه های خود خلاقیت و سلیقه بخرج دهد؟ شما چقدر به این موضوع اهمیت می دهید؟

مسلما یکی از مزیت های رقابتی در طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت، ایجاد طرح های خلاقانه و به روز می باشد. خلاقیت در طراحی صفحات وب ممکن است بر روی هر یک از اجزای صفحه صورت پذیرد. گاهی ممکن است یک منوی خلاقانه برای سایتتان ایجاد کنید. گاهی یک اسلایدر خلاقانه و متفاوت را بکار می گیرید و یا حتی در بعضی مواقع ممکن است از باکس های خلاقانه برای نمایش محتوای سایت استفاده کنید.

این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع وب سایت و زمینه فعالیت مورد نظر شما دارد. اما اگر قصد دارید در دنیای طراحی سایت حرفی برای گفتن داشته باشید، پیشنهاد می دهیم از طراحی صفحات ساده و تکراری خودداری کنید و تا حد ممکن برای پیاده سازی اجزاء سایت، خلاقیت و سلیقه بخرج دهید.


باکس html و css خلاقانه ریسپانسیو نمایش اطلاعات

فایلی که امروز برایتان فراهم کرده ایم یک فایل html و css ریسپانسیو باکس نمایش محتوا می باشد. این فایل توسط گروه وب روبیک با استفاده از فریمورک بوت استرپ به حالت واکنش گرا و کاملا فارسی و راست چین در آمده که شما می توانید آن را به سادگی در پروژه های طراحی سایت خود مورد استفاده قرار دهید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.