افزونه وردپرس فروشگاهی

افزونه وردپرس فروشگاهی به شما کمک می‌کند تا به راحتی فروشگاه اینترنتی وردپرس خودتان را آماده سازی کنید.

2 محصول یافت شد.


مرتب سازی بر اساس: جدیدترین بیشترین دریافت بیشترین امتیاز

Woocommerce PDF Invoices - افزونه صدور فاکتور ووکامرس


 • دارای قابلیت سفارشی‌سازی قالب فاکتور خرید
 • امکان دانلود فاکتور خرید از طریق صفحه محصول
 • فارسی و راست‌چین شده توسط وب روبیک

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
بروزرسانی شده در 14 فروردین 1400

افزونه لیست علاقه مندی ووکامرس YTH Woocommerce Wishlist


 • دارای نمایش ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
 • فارسی و راست‌شده توسط وب روبیک
 • ارائه به صورت کاملا رایگان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
بروزرسانی شده در 11 اسفند 1399

  دانلود و خرید افزونه وردپرس فروشگاهی

  افزونه وردپرس فروشگاهی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید؛ افزونه های وردپرس فروشگاهی علاوه بر راه اندازی فروشگاه اینترنتی، به شما امکان استفاده از ابزار‌های بسیاری را می‌دهند؛ تا بتوانید با استفاده از این امکانات، خدمات بهتری را به مشتریان خودتان ارائه دهید.  این نوع افزونه ها به شما کمک می‌کنند؛ تا طراحی و آماده سازی فروشگاه اینترنتی خودتان را به صورت ریسپانسیو، جذاب و حرفه ای انجام دهید.

   افزونه فروشگاهی شامل افزونه فاکتور فروش، افزونه لیست علاقمندی، افزونه ویرایشگر، افزونه پیش نمایش محصولات، افزونه جستجو، افزونه سفارشی ساز، افزونه مقایسه و بسیاری افزونه های دیگر می‌شود. این نوع افزونه، برای فروشگاه های اینترنتی مختلف مانند فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی، فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی، فروشگاه اینترنتی کیف و کفش، فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات، فروشگاه اینترنتی ساعت و فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی، قابل استفاده است.

  افزونه وردپرس فروشگاهی برای فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

  صاحبان فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی، می‌توانند افزونه وردپرس فروشگاهی را برای طراحی فروشگاه اینترنتی خودشان به کار بگیرند. این نوع افزونه به این افراد کمک می کند تا فروشگاه اینترنتی خودشان را به صورت ریسپانسیو و جذاب آماده سازی کنند و با استفاده از امکانات بسیار این نوع افزونه ها، خدمات بهتری را به مشتریان خودشان ارائه دهند.

  افزونه وردپرس فروشگاهی برای فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی

  شما می‌توانید با استفاده از افزونه وردپرس فروشگاهی، به راحتی  و به صورت ریسپانسیو، فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی خودتان را آماده سازی کنید. افزونه های وردپرس فروشگاهی دارای ابزار ها و امکانات بسیاری می‌باشند؛ که شما می‌توانید از این امکانات برای بهبود خدمات فروشگاه اینترنتی خودتان استفاده کنید.

  افزونه وردپرس فروشگاهی برای فروشگاه اینترنتی کیف و کفش

  صاحبان فروشگاه های اینترنتی کیف و کفش می‌توانند از  Store WordPress Plugin برای آماده سازی فروشگاه اینترنتی  Responsive و Creative خودشان استفاده کنند. این نوع افزونه به این افراد اجازه استفاده از امکانات بسیاری را می‌دهد.