دانلود مجموعه قالب پاپ آپ html و css حرفه ای

مجموعه قالب پاپ آپ html و css حرفه ای

یکی از چالش های هر طراح سایت و برنامه نویس، نحوه نمایش انواع محتوا در وب سایت ها می‌باشد. برخی از انواع محتوا به طور عمومی دارای ساختار تعریف شده‌ای در دنیای وب می‌باشند. اما گاهی پیش می‌آید که طراحان سایت برای نمایش محتوایی همچون اطلاعیه ها، معرفی جشنواره فروش، فرم عضویت و ورود به وب سایت، فرم دریافت خبرنامه و حتی گاهی با نحوه نمایش متن های ساده همچون معرفی شرکت با مشکل مواجه می‌شوند.
کمتر طراح سایتی وجود دارد که با پاپ‌آپ ها و نحوه عملکرد آن ها آشنایی نداشته باشد. اما در ساده ترین تعریف پاپ آپ ها می‌توان گفت، پاپ آپ باکس یا صفحه ای می باشد که در هنگام عملیات خاص بر روی صفحه وب شما ظاهر می شود و محتوایی را به کاربر نمایش می‌دهد. همچنین گاها پاپ‌آپ می تواند توسط کاربر باز یا بسته شود.

در چه مواقعی از صفحه پاپ آپ استفاده می شود؟

معمولا از Pop Up ها برای نمایش محتوای موقت در وب سایت استفاده می شود. هنگامی که شما قصد نمایش محتوایی را دارید که قرار نیست به طور دائم در وب سایت شما نمایش داده شود و یا قصد طراحی صفحه ای مجزا برای آن را ندارید، می‌توانید از pop up استفاده کنید.

به عنوان مثال با فرض اینکه شما صاحب یک سایت فروشگاهی هستید، می‌توانید از پاپ آپ ها در شرایط زیر استفاده کنید:

  • با بکارگیری یک پاپ آپ عضویت و ورود اعضا، در هر صفحه ای شرایط ورود به ناحیه کاربری و عضویت در سایت را برای اعضا فراهم کنید.
  • در زمان برگزاری جشنواره های فروش، با استفاده از یک پاپ آپ جشنواره فروش حرفه ای، کاربران را برای ورود به بخش جشنواره فروش وب سایت خود ترغیب کنید.
  • با بکارگیری یک پاپ آپ عضویت در خبرنامه، شرایط عضویت کاربران در خبرنامه سایت را فراهم کرده و اطلاعات تماس کاربران بیشتری را دریافت کنید.
  • برای نمایش اخطار ها و محدودیت دسترسی کاربران در بخش های مختلف، از پاپ آپ اخطار و اعلان استفاده کنید.
  • برای نمایش متن های ثابت از پاپ آپ های مختلف همچون پاپ آپ درباره ما، پاپ آپ قوانین و مقررات، پاپ آپ شرایط گارانتی و سایر پاپ آپ های حرفه ای استفاده کنید.


مجموعه قالب های Pop-Up حرفه ای و کاربردی

این مجموعه پاپ آپ حرفه‌ای به صورت کاملا استاندارد و اصولی با در نظر گرفتن نیاز وب سایت های ایرانی توسط تیم وب روبیک طراحی و پیاده سازی شده است. تیم وب روبیک این محصول را با نهایت دقت و رعایت استانداردهای جهانی وب، تولید کرده و اختیار شما قرار داده است.

در ادامه به معرفی انواع پاپ آپ موجود در این مجموعه می‌پردازیم:


قالب پاپ آپ عضویت و ورود به وب سایت


یکی از روش های نمایش فرم عضویت در سایت و ورود به ناحیه کاربری، نمایش آن به صورت پاپ آپ می‌باشد. با این کار شما در تمامی صفحات سایت خود، پاپ آپ ورود به ناحیه کاربری و عضویت در سایت را در دسترس کاربران سایت خود قرار می‌دهید.

از جمله ویژگی های اصلی و کاربردی این پاپ آپ می‌توان به کامل بودن فیلد های هر فرم و لینک های فراموشی رمز عبور و عضویت از طریق شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

همچنین این پاپ آپ با تب بندی کاربردی و زیبایی که در خود جای داده است، امکان دسترسی کاربر به فرم عضویت و فرم ورود به سایت را با تجربه کاربری حرفه‌ای به ارمغان می‌آورد.


قالب پاپ آپ عضویت در خبرنامه


در بسیاری از سایت ها فرم عضویت در خبرنامه را در هدر یا فوتر صفحه قرار می‌دهند. شاید این کار در هر سایتی تجربه خوبی را برای کاربران سایت رقم نزند. با بکارگیری این پاپ آپ شما می‌توانید در مواقع خاص، فرم عضویت در خبرنامه را به کاربران سایت نمایش داده و ایمیل کاربران را دریافت کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید هنگام کلیک کاربر بر روی دکمه دانلود، پاپ آپ دریافت ایمیل را نمایش داده و پس از دریافت ایمیل کاربر، لینک دانلود را به وی نمایش دهید.

در این پاپ آپ پس از تکمیل فرم توسط کاربر، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود. همچنین می‌توانید با بکارگیری کد php قرار گرفته در این محصول، عضویت کاربر در خبرنامه را از طریق ایمیل تبریک بگویید.


قالب پاپ آپ جشنواره فروش


در سایت های فروشگاه اینترنتی گاها پیش می‌آید که شما در مناسب های مختلف جشنواره های فروش ویژه را برگزار کنید. با بکارگیری این پاپ آپ می‌توانید به خوبی کاربران را به صفحه فروش ویژه هدایت کنید. شما می‌توانید از این پاپ آپ به عنوان پاپ آپ جشنواره فروش یلدا، پاپ آپ فروش ویژه نوروز، پاپ آپ جشنواره فروش جمعه سیاه و غیره استفاده کنید.

در این پاپ آپ یک فرم دریافت ایمیل نیز تعبیه شده است که پس از تکمیل فرم توسط کاربر، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود.


قالب پاپ آپ اعلان ها و اخطار ها


معمولا کاربران سایت ها دسترسی به تمامی صفحات را ندارند و برای دسترسی به همه صفحات باید ابتدا در سایت عضو شوند و یا اکانت خود را ارتقاء دهند. با استفاده از پاپ آپ دسترسی محدود، کاربران خود را از محدود بودن دسترسی آن ها به بخش های مختلف وب سایت مطلع سازید و آن ها را برای ارتقاء اکانت خود تشویق کنید.قالب پاپ نمایش محتوا


این پاپ آپ با موضوع پاپ آپ درباره ما در اختیار شما قرار گرفته است. اما شما به عنوان یک طراح سایت می‌توانید محتوای این پاپ آپ را متناسب با نیاز خود ویرایش کرده و از آن در راستای اهداف خود استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید از این پاپ آپ به عنوان یک پاپ آپ شرایط و ضوابط، پاپ آپ معرفی مدیر شرکت، پاپ آپ افتخارات و امتیازات و هر نوع پاپ آپ برای نمایش محتوا استفاده کنید.کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) flat design (طراحی تخت) web tools (ابزار وب) webrubik (وب روبیک)
close Car