دانلود قالب فرم تماس با ما html و css

قالب فرم تماس با ما html و css

یکی از مجموعه عناصری که در وب سایت ها به فراوانی دیده می شود، فرم ها هستند.از فرم ها به منظور دریافت اطلاعات با اهداف مختلف استفاده می شود. گاهی ممکن است برای عضویت در سایت، گاهی ثبت سفارش و گاهی برای دریافت پیام های کاربران مورد استفاده قرار گیرد. با این حال هیچ محدودیت کاربردی در استفاده از فرم ها وجود ندارد و به هر منظوری برای دریافت اطلاعات از کاربران می توان از فرم ها استفاده کرد.

اما یکی از مسائلی که معمولا طراحان سایت به آن توجه نمی کنند رابط کاربری یا ظاهر فرم ها است. برنامه نویسان حرفه ای به خوبی می دانند که یک فرم با رابط کاربری مناسب، به خوبی می تواند بر بازدیدکنندگان سایت تاثیر مثبت گذاشته و آن ها را تشویق به تکمیل و ارسال فرم کند. بنابراین شما نیز نباید از شکل ظاهری فرم ها غافل شوید!


قالب فرم تماس با ما html و css

قالبی که امروز برایتان فراهم کرده ایم یکی از فرم های زیبا و کاربرپسند ارائه شده توسط colorlib می باشد. این فرم html و css دارای رابط کاربری و تجربه کاربری مناسب و کاربرپسند می باشد و حالت ریسپانسیو آن به خوبی طراحی شده است. رنگ بندی این قالب کاملا اصولی می باشد و پس زمینه قرار گرفته در این قالب باعث می شود کاربران وب سایت انگیزه کافی برای تکمیل و ارسال فرم را داشته باشند. اما شما می توانید با کمی تغییرات ساده، رنگ بندی این قالب را تغییر داده و یا حتی فرم را به تنهایی در قالب وب سایت خود مورد استفاده قرار دهید.

این فرم تماس با ما دارای قالب ساده ای می باشد اما در عین سادگی، انیمیشن های تعریف شده در این قالب، آن را از فرم های معمولی متمایز می کند. این قالب توسط گروه وب روبیک به صورت فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار گرفته است.

با بکارگیری این قالب در وب سایت های خود، یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود باشید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car