دانلود قالب HTML و CSS فرم عضویت و ورود به سایت

قالب HTML و CSS فرم عضویت و ورود به سایت

فرم های عضویت و ورود

در هر وب سایت ممکن است انواع فرم ها با قابلیت ها و کارایی های مختلف دیده شود. اما در این میان فرم عضویت و ورود به سایت، یکی از مهم ترین فرم های مورد استفاده در انواع سایت ها می باشد. شاید در کمتر سایت هایی نیازی به بکارگیری بخش عضویت و ورود به سایت نادیده گرفته شود چرا که محتوای آن سایت ها صرفا اطلاع رسانی بوده و مدیر سایت هیچگونه قصدی از جمع آوری ایمیل های کاربران را ندارد!
با این حال اگر شما سایتی دارید که بازدید کنندگان برای دسترسی به مطالب آن نیاز به عضویت و ورود به ناحیه کاربری خود دارند، لازم است که به نحوه نمایش و بکارگیری اینگونه فرم ها اهمیت بدهید.

قالب HTML و CSS فرم عضویت و ورود به سایت

قالبی که امروز برای شما فراهم کرده ایم، یک فرم ورود و عضویت در سایت کاملا ساده اما خلاقانه و شیک می باشد. فرقی نمی کند که شما صاحب یک سایت فروشگاهی، شخصی یا خبری هستید! این قالب برای هر نوع وب سایت با هر زمینه فعالیتی مناسب است.
از جمله ویژگی اساسی این قالب می توان به پویا بودن آن اشاره کرد. شما برای بکارگیری این فرم نیازی به فضای زیادی ندارید چرا که کاربران تنها با کلیک بر روی لینک پایین این فرم می توانند بین فرم ورود و عضویت جابجا شوند.

برخی از ویژگی ها منحصر به فرد این قالب:

  • طراحی ساده ، شیک و کاربرپسند
  • رعایت اصل تجربه کاربری (UX)
  • کدنویسی سبک و قابل فهم
  • کامنت گذاری بخش های مورد نیاز
  • بکارگیری در انواع سایت ها تنها در چند دقیقه


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب)
close Car