دانلود سورس رایگان html، css صفحه ورود و عضویت

فرم ها در هر سایتی نقش های مهمی را ایفا می کنند. از طریق فرم های موجود در سایت شما، می توانید به راحتی اطلاعاتی را از کاربر دریافت کنید و پس از انجام پروسه هایی روی مقادیر وارد شده، عملیات خاصی را اجرا نمایید.

یکی از فرم هایی که در اغلب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد، فرم ورود و عضویت کاربران می باشد. برخی از طراحان وب ترجیح می دهند این فرم را به صورت پاپ آپ طراحی کنند و برخی تاکید بر پیاده سازی این فرم در صفحه ای مجزا دارند. این که شما چگونه قصد نمایش این فرم به کاربر را دارید زیاد تفاوتی ایجاد نمی کند اما به هر حال شما به یک ظاهر شیک و مناسب با سایت خود برای فرم ها نیاز دارید. یک فرم زیبا و حرفه ای می تواند وجه تمایز سایت شما با سایر سایت ها باشد.

همانطور که میدانید فیلد های فرم ورود و عضویت در سایت ها معمولا ثابت هستند اما چیزی که می توانید در آن خلاقیت به خرج دهید، نحوه نمایش فیلد ها و انیمیشن هایی می باشد که کاربر را به خوبی جذب خود کرده و وادار به تکمیل فرم می کند.


سورس رایگان html، css صفحه ورود و عضویت

این سورس یک قالب زیبا و کاربرپسند از فرم عضویت و ورود به وب سایت است که توسط بوت استرپ 4 به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی و پیاده سازی شده است. گروه وب روبیک این قالب را به صورت فارسی و راست چین شده و مناسب استفاده در سایت های ایرانی در اختیار شما قرار داده است.

امیدواریم با بکارگیری این قالب در رزومه تان، گروه وب روبیک گامی در جهت افزایش کیفیت رزومه های برداشته باشد.

لطفا نظرات سازنده خود را در مورد این قالب با ما در میان بگذارید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.