دانلود قالب صفحه ورود و عضویت در سایت HTML, CSS

قالب صفحه ورود و عضویت در سایت HTML, CSS

به نظر شما طراحان و توسعه دهندگان وب حرفه ای برای ایجاد فرم ها در پروژه های خود چگونه عمل می کنند ؟

اگر تابحال زمانی را برای ایجاد فرم هایی از جمله فرم تماس با ما، فرم عضویت و یا فرم ورود به ناحیه کاربری صرف کرده باشید می دانید که پیاده سازی این فرم ها کاری زمان بر است و نیاز به صبر و حوصله بسیاری دارد. شاید فکر کنید شما می توانید از فرم های آماده زبان HTML و یا فریم ورک هایی همچون بوت استرپ استفاده کنید اما این کار یک کار غیر حرفه ای است و شما را هم سطح با طراحان مبتدی نگه می دارد!

بنابراین برای ایجاد رزومه ای حرفه ای و متمایز شدن نسبت به سایر طراحان سایت لازم است که حرفه ای عمل کنید. همانطور که طراحان حرفه ای زمانی را برای پیاده سازی فرم ها نمی گذارند و با دانلود فرم های آماده نسبت به سفارشی سازی آن ها اقدام می کنند.


قالب صفحه ورود و عضویت در سایت HTML, CSS

قالبی که امروز برایتان فراهم کرده ایم یک قالب HTML و CSS صفحه ورود و عضویت در سایت می باشد. کدنویسی این قالب با بکارگیری فریمورک قدرتمند بوت استرپ 4 انجام شده و کاملا واکنش گرا می باشد. اگر با این فریمورک کمی آشنایی داشته باشید به سادگی می توانید آن را در قالب وب سایت خود سفارشی سازی کنید.

این قالب توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا رایگان، فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار داده شده است.


نظرات شما می تواند در بهبود خدمات گروه وب روبیک نقش بسزایی داشته باشد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید...


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب)
close Car