دانلود مجموعه Button مورد استفاده در صفحات وب از LittleSnippets (بخش دوم)

مجموعه Button مورد استفاده در صفحات وب از LittleSnippets (بخش دوم)

اگر مطالب قبلی وب روبیک را دنبال کرده باشید، حتما با بخش اول مجموعه دکمه های LittleSnippets و کیفیت بالای دکمه های طراحی شده توسط این وب سایت آشنایی دارید. این فایل، بخش دوم از این مجموعه دکمه های حرفه ای مورد استفاده در وب می باشد.

اگر قصد دارید طراحی سایت را به عنوان یک فرد متخصص در این زمینه ادامه دهید، لازم است از عناصر پیش فرض تعریف شده توسط تگ های html فاصله گرفته و از عناصر وب حرفه ای و کاربرپسند استفاده کنید. می توان گفت دکمه ها یکی از مهمترین عناصر در هر صفحه وب هستند که با کمی خلاقیت در بکارگیری آن ها می توان بازخورد بهتری از کاربران و مشتریان وب سایت دریافت کرد.  همچنین جالب است بدانید طراحی دکمه های خلاقانه وب، یکی از بخش های مهم در طراحی رابط کاربری سایت ها به حساب می‌آید.

مجموعه دکمه های خلاقانه و حرفه ای مورد استفاده در وب

می توان گفت با بکارگیری این مجموعه در وب سایت های خود، می توانید ده ها رزومه حرفه ای را بدون اینکه مخاطبان شما احساس تکراری بودن به آن ها دست بدهد، طراحی و پیاده سازی کنید. هر یک از دکمه های طراحی شده در این مجموعه دارای انیمیشن حرفه ای و خاص هستند که در موقعیت های مختلف می توان به نحو مناسبی آن ها را بکار گرفت. بنابراین با در دست داشتن این مجموعه در پیاده سازی وب سایت های بعدی، خیالتان از بابت انتخاب دکمه های منحصر بفرد و مناسب راحت خواهد بود.

امیدواریم با جمع آوری و ارائه یکجای این مجموعه حرفه ای گامی مفید در صنعت طراحی و توسعه وب برداشته باشیم.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این مجموعه با ما در میان بگذارید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car