دانلود سورس رایگان گالری تصاویر از Daily UI

قالب گالری تصاویر تمام صفحه

احتمالا تاکنون از سایت های متنوعی بازدید کرده اید و متوجه شده اید که هر یک از عناصر در صفحات مختلف می توانند است به شیوه های متفاوتی پیاده سازی شده شوند. گالری تصاویر نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما به شکل های مختلفی می توانید آن را در وب سایت ها پیاده سازی کنید. گاهی تصاویر را در سایز های کوچک در کنارهم قرار می دهید و با کلیک روی آن ها تصویر بزرگنمایی می شود! گاهی تصاویر نامرتب قرار گرفته و با کلیک کاربر روی آن ها به صفحه ای دیگر منتقل می شود و یا شاید گاهی تصاویر در سایز بزرگ تمام صفحه را در بر بگیرند! این ها تنها برخی از حالات بکارگیری گالری تصاویر در سایت ها می باشند.


دانلود رایگان سورس گالری تصاویر از Daily UI

شاید با فایل های Daily Ui آشنایی داشته باشید. این وب سایت یکی از سایت های قدرتمند ارائه دهنده قالب های رابط کاربری و تجربه کاربری می باشد.
فایلی که امروز برای شما فراهم کرده ایم یکی از قالب های گالری تصاویر کاربردی از این وب سایت می باشد که توسط تیم وب روبیک کاملا فارسی و راست چین شده و در اختیار شما قرار داده شده است.
این قالب واکنش گرا بوده و نمایش مناسبی را در دستگاه های مختلف به شما ارائه می دهد. همچنین کدنویسی این قالب برای افراد تازه کار ساده و قابل فهم می باشد و در کمتر از چند دقیقه می توانید این قالب را در سایت های مختلف بکار بگیرید.

ساختار این قالب تمام صفحه بوده و تصاویر در سایز های بزرگ در کنار هم چیده می شوند و هنگامی که کاربر روی تصویر کلیک می کنید، تصویر با رزولوشن بالا و در سایز بزرگ به او نمایش داده می شود.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.