دانلود سورس رایگان گالری تصاویر

سورس رایگان گالری تصاویر

شما ترجیح می دهید تصاویر را در سایت خود چگونه نمایش دهید ؟

در ساده ترین حالت می توانید تصاویر را به صورت زیر هم و در سایز های اصلی به نمایش بگذارید. اما این تصاویر تا چه حد می توانند روی مخاطبان شما تاثیر مثبت بگذارند ؟معمولا در سایت هایی که دارای گالری تصاویر با تعداد عکس های زیاد هستند از قالب های منظم گالری استفاده می شود.
در اینگونه قالب ها تصاویر به صورت کاملا مرتب و منظم در کنار یکدیگر قرار می گیرند. اما این تنها بخشی از مزیت های گالری تصاویر است چرا که وظیفه اصلی گالری های تصاویر این است که صفحات سایت شما را تا حد امکان سبک کرده و کاربران منتظر لود تمامی تصاویر در سایز و کیفیت بالا نباشند. به این صورت که از هر تصویر یک thumbnail ایجاد شده و در نمایش اولیه صفحه، این تصویر سایز کوچک به کاربر نمایش داده می شود و زمانی که کاربر روی تصویر مورد نظر کلیک می کند، تصویر در سایز و کیفیت اصلی به کاربر نمایش داده می شود.


سورس رایگان گالری تصاویر HTML و CSS

سورسی که برای شما فراهم کرده ایم یک قالب صفحه گالری تصاویر حرفه ای می باشد که کلیه اصول و استاندارد های طراحی وب در آن رعایت شده است. این صفحه توسط گروه وب روبیک کاملا فارسی، راست چین و واکنش گرا شده و شما می توانید به صورت رایگان از آن در پروژه های خود استفاده کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب)
close Car