دانلود گالری تصاویر عمودی همراه با محتوای کشویی

گالری تصاویر عمودی همراه با محتوای کشویی

اگر شما یک طراح و توسعه دهنده وب هستید، احتمالا می دانید در طراحی ظاهری صفحات وب هیچ قالب یا ساختار تعریف شده ثابتی وجود ندارد که شما به اجبار آن را پیاده کنید و در این رابطه دست شما کاملا باز است. برای ایجاد سایت های خلاقانه کافیست کمی از قالب سایت های عمومی فاصله بگیرید و از عناصر با نمایش خاص و کاربر پسند استفاده کنید. این کار می تواند در رابطه با تمامی صفحات سایت و یا حتی منو ها و سایر عناصر صورت بگیرد.

گالری تصاویر عمودی همراه با محتوای کشویی

در قالب گالری تصاویر که برای شما فراهم کرده ایم، با پیاده سازی چیدمان تصاویر به صورت عمودی، این گالری تصاویر را از سایر قالب ها متمایز کرده و می تواند وب سایت شما را نیز نسبت به سایر رقبا خلاق تر به نمایش بگذارد. در این قالب، عرض تصاویر تمام باکس والد را در بر گرفته و تصاویر به صورت زیر هم افتاده یا عمودی قرار چیده شده اند. برای هر تصویر یک دکمه "نمایش بیشتر" در نظر گرفته شده که هنگام کلیک کاربر روی آن، ارتفاع تصویر کشیده شده و علاوه بر نمایش بخش بیشتر از تصویر، متنی مرتبط با تصویر نیز به نمایش گذاشته می شود.

از جمله ویژگی ها این قالب گالری تصاویر:

  • کدنویسی ساده و قابل فهم
  • کامنت گذاری بخش های مورد نیاز
  • پیاده سازی بصورت واکنش گرا یا ریسپانسیو
  • طراحی خلاقانه و کاربرپسند
  • و ...


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب)
close Car