دانلود مگامنوی آماده و ریسپانسیو حرفه ای html و css

مگامنوی آماده و ریسپانسیو حرفه ای html و css

فرض کنید شما در حال پیاده سازی یک سایت فروشگاهی همچون دیجی کالا هستید. با این حجم از دسته بندی محصولات، به نظر شما ایجاد یک منوی ساده برای چنین سایتی کاری معقول است؟

منو یکی از مهم ترین اجزا و عناصر در تمامی سایت ها به حساب می آید. فرقی نمی کند شما در حال طراحی چه نوع سایتی و با چه زمینه فعالیتی هستید. یک سایت بدون داشتن منو، مثل یک ماشین بدون فرمان است! اگر شما برای وب سایت هایی که طراحی می کنید از منوی مناسبی استفاده نکنید به سادگی کاربران خود را از دست خواهید داد و یا در شرایط خوش بینانه، ممکن است بعضی از صفحات سایت را از بازدید کاربران محروم کنید.

بنابراین زمان طراحی  یک سایت حرفه ای، توجه بسیاری به منوی اصلی وب سایت داشته باشید. با این حال می توانید گفت در اکثر وب سایت ها، پیش بینی یک منوی ساده می تواند کار شما را تکمیل کند. بسیاری از سایت ها تنها دارای چند صفحه رایج هستند که میتوان هر یک از صفحات را به عنوان یک منو در نظر گرفت. اما زمانی که شما در حال طراحی یک سایت با تعداد صفحات زیادی هستید، پیاده سازی یک منوی ساده کار جالبی نخواهد بود!

هنگامی که شما یک پروژه طراحی سایت با تعداد صفحات زیادی را در دست دارید، باید از حالت های رایج پیاده سازی منو فاصله بگیرید و از مگامنو ها استفاده کنید. مگامنو ها در اصل منو های پیشرفته ای هستند که به شما اجازه بکارگیری محتوایی فراتر از یک منوی معمولی را به شما می دهند. در مگامنو شما میتوانید منوهای اصلی را همراه با زیرمنو ها و حتی آیکون و تصاویری مرتبط به نمایش بگذارید. می توانید از جداول استفاده کنید و یا حتی یک ویدئو را در منوی سایتتان به نمایش بگذارید. این که چه محتوایی را در مگامنو به نمایش بگذارید بستگی به اهداف آن سایت خواهد داشت.


مگامنوی آماده و ریسپانسیو حرفه ای html و css

قالبی که برایتان فراهم کرده ایم یک مگامنو (Megamenu) پیشرفته و حرفه ای می باشد که توسط گروه وب روبیک به صورت  اختصاصی طراحی و پیاده سازی شده است. با بکارگیری این مگامنو هیچ دغدغه ای برای نمایش منو های وب سایتتان در دستگاه های مختلف از جمله موبایل و تبلت نخواهید داشت. همانطور که در پیش نمایش این محصول مشاهده می کنید، منوی فوق در دستگاه های با عرض کم، به صورت یک منوی عمودی در آمده و زیر منو ها نیز به خوبی در دسترس کاربران سایت هستند.

از جمله کاربردها و ویژگی های این Mega Menu را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان افزودن بی نهایت منوی اصلی بدون ایجاد تداخل در نمایش مگامنو.
  • امکان دسته بندی زیر منو ها و ایجاد یک عنوان برای هر دسته بندی.
  • امکان ایجاد بی نهایت زیر منو برای هر منوی اصلی.
  • استفاده و نمایش آیکون ها برای هر یک از منوها.
  • نمایش یک تصویر مرتبط با هر یک از منو ها در قسمت سمت چپ هر منو.
  • بکارگیری رابط کاربری و تجربه کاربری حرفه ای در پیاده سازی این منو.
  • امکان بکارگیری هر نوع محتوایی از جمله تصویر، ویدئو و جداول در تب بندی های این مگامنو.
  • و...

اینها تنها برخی از کاربردهای این مگا منو هستند.

اگر در حال پیاده سازی سایتی هستید که احساس می کنید منوهای مورد نیاز آن بیش از حد معمول است، بکارگیری این مگامنو راهکار مناسبی است تا علاوه بر ایجاد یک نمونه کار حرفه ای، ساختاری مناسب و استاندارد را برای وب سایت خود ایجاد کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری) webrubik (وب روبیک)
close Car