دانلود قالب صفحه لندینگ پیج ارائه کتاب الکترونیک

قالب صفحه لندینگ پیج ارائه کتاب الکترونیک

امروزه هر کسب و کاری به یک وب سایت نیاز دارد و شما باید آمادگی طراحی یک وب سایت حرفه ای برای هر نوع کسب و کاری را داشته باشید. فرقی نمی کند که مشتری شما در حال ارائه محصولات فیزیکی باشد یا محصولات الکترونیک. یا حتی ممکن است مشتری شما خدماتی را به مخاطبانش ارائه دهد. اما شما به عنوان یک طراح سایت حرفه ای هرگز نباید برای تمامی مشتریانتان از قالب و ساختار یکنواختی استفاده کنید چرا که بسته به نوع کسب و کار و مخاطبان آن باید ساختار، رنگ بندی و تمامی اجزاء سایت را طراحی و پیاده سازی کنید.

یکی از کسب و کار های رایج، ارائه کتاب های الکترونیک می باشد. بسیاری از افراد اقدام به ترجمه کتاب های انگلیسی و یا تالیف کتاب های جدید می کنند و آن ها را به مخاطبانشان ارائه می دهند. بهترین راه برای ایجاد ارتباط بین این افراد با مشتریان، یک وب سایت حرفه ای می باشد. پس شما باید با توجه به نوع محتوا و محصول مشتری خود، قالب و ساختاری مناسب را پیش بینی کنید.


قالب صفحه لندینگ پیج ارائه کتاب الکترونیک

این قالب یکی از قالب های حرفه ای جهت ارائه و فروش کتاب های الکترونیک می باشد که به صورت کاملا واکنش گرا طراحی و پیاده سازی شده است و کاربران به سادگی می توانند محصولات سایت را مشاهده و نسبت به خرید، اقدام کنند. گروه وب روبیک با نهایت دقت و حوصله این قالب را به صورت کاملا فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار داده است.

قسمت سرصفحه این قالب به صورت کاملا مینیمال بوده و به خوبی کاربر را در نگاه اول به خود جذب می کند. در پایین سر صفحه بخش معرفی کتاب و یا مولف با قالبی زیبا پیش بینی شده است. در ادامه می توانید نظرات خریداران کتاب را برای بازدید کنندگان به اشتراک بگذارید. قسمت بعد شامل معرفی مولف کتاب و تمامی جزئیات مربوط به کتاب می باشد. در این قسمت می توانید اطلاعات کامل تری را در مورد کتاب الکترونیک به بازدید کنندگان سایت ارائه دهید. طبق معمول نیز در انتهای صفحه، فرم ارسال پیام و اطلاعات تماس با مدیر سایت یا مولف کتاب پیش بینی شده اند.

این قالب تمامی بخش های مورد نیاز یک وب سایت ارائه کتاب های الکترونیک را در خود جای داده است، بنابراین شما می توانید در کمترین زمان نسبت به بروزرسانی محتوای قالب اقدام کرده و تنها با صرف مدت زمانی کوتاه، یک صفحه فرود زیبا و جذاب به مشتری خود ارائه دهید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) minimal (طراحی ساده) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) user interface (رابط کاربری) landing page (صفحه فرود)
close Car