دانلود فایل لایه باز psd صفحه فرود Medbloc

فایل لایه باز  psd صفحه فرود Medbloc

فایل های گرافیکی لایه باز رابط کاربری

این نوع فایل ها یکی از محبوب ترین نوع فایل ها در میان طراحان و توسعه دهندگان وب می باشند. همانطور که می دانید طراحان وب حرفه ای، قبل از شروع به کدنویسی پروژه ابتدا اقدام به طراحی گرافیک وب سایت در نرم افزار های گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلستریتور می کنند. در این میان می توان گفت طراحان حرفه ای در بسیاری از اوقات از فایل های لایه باز آماده برای خلق یک اثر حرفه ای استفاده می کنند. این فایل ها تا حد زیادی باعث صرفه جویی در زمان طراحان می شوند.

اگر شما یک طراح و گرافیست هستید، احتمالا با فایل های لایه باز psd فتوشاپ آشنایی دارید. لایه های بکار رفته در این فایل ها به سادگی قابل ویرایش و مدیریت هستند. بنابراین قرار نیست که فایل مورد استفاده را به همان شکلی که هست در پروژه های خود مورد استفاده قرار دهید. اما هرچقدر فایل مورد استفاده شما کامل و حرفه ای طراحی شده باشد، نیازی به تغییرات زیاد نخواهید داشت و تنها کافیست محتوای فایل را نسبت به موضوع مد نظرتان ویرایش کنید.


فایل لایه باز  psd صفحه فرود Medbloc

این فایل یک فایل لایه باز حرفه ای از صفحه فرود وب سایت می باشد که توسط گروه وب روبیک کاملا فارسی و راست چین شده است. بخش های پیش بینی شده در این قالب با در نظر گرفتن یک سایت کامل و حرفه ای پیش بینی شده اند. این یعنی به احتمال زیاد شما نیازی به افزودن بخش های جدید در این طرح نخواهید داشت و تنها کافیست محتوای بخش های موجود را نسبت به موضوع فعالیت مد نظرتان تغییر دهید.

رنگ بندی مورد استفاده در این فایل بسیار حرفه ای و کاربرپسند بوده و به خوبی کاربران را مجذوب خود می کند.

همچنین نکته قابل توجه اینکه طراحی این قالب با در نظر گرفتن اصول ریسپانسیو یا واکنش گرایی و رعایت اصل 12 ستون صورت گرفته است. پس به سادگی می توانید این قالب را با استفاده از فریم ورک های حرفه ای همچون Bootstrap پیاده سازی کنید.

این فایل با هدف پیاده سازی برای سایت های ارائه اپلیکیشن پزشکی و سلامت طراحی شده است اما امکانات پیش بینی شده به گونه ای است که می توان آن را برای هر نوع سایتی با هر زمینه فعالیتی پیاده سازی کرد.


کلمات کلیدی
bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) flat design (طراحی تخت) minimal (طراحی ساده) photoshop (فتوشاپ) psd (لایه باز) graphic design (طراحی گرافیک) site template (قالب سایت) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری) landing page (صفحه فرود)
close Car