دانلود فایل گرافیکی PSD لایه باز صفحه فرود Gen

فایل گرافیکی PSD لایه باز صفحه فرود Gen

فایل گرافیکی لایه باز فتوشاپ (PSD)

اگر تابحال با فتوشاپ کار کرده باشید، می دانید که یکی از فرمت های معروف ذخیره فایل توسط این نرم افزار، PSD می باشد. فایل های ذخیره شده با این پسوند به فایل های لایه باز معروف هستند. یعنی هر طرح و گرافیکی در این فرمت ذخیره شده است، دارای یکی سری عناصر یا لایه ها از جمله متن، شکل های هندسی، تصاویر، آیکون ها و غیره می باشد. زمانی که شما یک فایل لایه باز psd فتوشاپ را دریافت می کنید، به راحتی می توانید لایه هایی را که طراح قبلی روی آن ها کار کرده است، بازبینی و ویرایش کنید.
فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای در گرافیک فعالیت دارید! شاید شما با فایل های گرافیکی کارت ویزیت، بنر، پوستر و یا حتی وب سایت سر و کار داشته باشید. در هر صورت این فایل ها می توانند تا حد زیادی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما شوند.


دانلود رایگان فایل گرافیکی لایه باز صفحه فرود Gen – Creative Multi Concept Landing Page

فایل psd لایه باز که امروز برای شما فراهم کرده ایم، یک قالب صفحه فرود بسیار شیک و کربرپسند می باشد که با دانلود آن می توانید به سادگی تمامی لایه های آن را بازبینی و آن را مطابق با پروژه خود بروزرسانی کنید.

برخی از ویژگی های این فایل گرافیکی لایه باز عبارتند از:

  • طراحی به صورت واکنش گرا و ریسپانسیو
  • کاملا فارسی و راست چین شده
  • پوشه بندی به صورت واضح  و مرتب
  • نام گذاری لایه ها به صورت اصولی
  • و ...


کلمات کلیدی
responsive (ریسپانسیو) photoshop (فتوشاپ) psd (لایه باز) graphic design (طراحی گرافیک) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری) landing page (صفحه فرود)
close Car