قالب وردپرس خبری

قالب وردپرس خبری قابل کاربرد برای طراحی انواع مختلف وبلاگ ها و سایت های خبری می‌باشد.

1 محصول یافت شد.


مرتب سازی بر اساس: جدیدترین بیشترین دریافت بیشترین امتیاز
دسته بندی ها: قالب وردپرس خبری

Metro Magazine - قالب وردپرس خبری وبلاگ مترو مگزین


 • دارای امکان تغییر رنگ با استفاده از تنظیمات رنگ بندی
 • دارای کد نویسی اصولی و مطابق با استاندارهای سئو
 • دارای فایل بسته نصب آسان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
بروزرسانی شده در 11 شهریور 1398

  دانلود و خرید قالب وردپرس خبری

  قالب وردپرس خبری قابلیت استفاده برای سایت هایی مانند مجلات خبری، وبلاگ های خبری، سایت اطلاع رسانی و... دارد. صاحبان این سایت ها می‌توانند از این پوسته خبری وردپرس و طراحی وردپرس برای آماده سازی سایت وردپرس خبری خودشان استفاده کنند.

  امکانات و ویژگی های پوسته خبری وردپرس

  قالب وردپرس خبری  فارسی و راست چین

  قالب وردپرس شخصی به صاحبان سایت های خبری وردپرس کمک می‌کند تا بتوانند سایتشان را با استفاده از طراحی وردپرس، بدون نیاز به طراحی با کدنویسی و  به صورت فارسی و راست چین آماده کنند.

  استفاده از اسلایدر حرفه ای پوسته خبری وردپرس

  اسلایدر پوسته خبری وردپرس به شما کمک می‌کند تا بتوانید محتوای خبری سایت وردپرس خبری خود را به صورت جذاب ارائه بدهید و با استفاده طراحی وردپرس و قالب خبری وردپرس تجربه کاربری مخاطب را بهبود دهید.

  نمایش به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا قالب وردپرس خبری

  نمایش ریسپانسیو یا واکنش گرا به شما کمک می کند تا بتوانید سایت وردپرس خبری خود را متناسب با دستگاه های مختلف نمایش دهید و از این راه رابط کاربری سایت وردپرس خودتان را بهبود دهید و میزان بازدید سایت وردپرس خودتان را افزایش دهید.

  سازگاری قالب وردپرس خبری با مرورگر های مختلف

  سازگاری پوسته خبری وردپرس با مرورگر های مختلف به صاحبان مجلات خبری، وبلاگ های خبری، سایت اطلاع رسانی و...  از جانب نمایش سایت وردپرس خودشان اطمینان می‌‌دهد.

  امکان ایجاد فرم های مختلف با استفاده از قالب وردپرس خبری

  شما می‌توانید با استفاده از قابلیت ایجاد فرم های مختلف پوسته خبری وردپرس، فرم های مختلفی همچون فرم تماس با ما، فرم ورود کاربر، فرم عضویت کاربر و.. را طراحی کنید.

  استفاده از سربرگ ساز پوسته وردپرس خبری

  سربرگ ساز قالب خبری وردپرس به شما کمک می‌کند تا هدر سایت وردپرس خودتان را به صورتی منحصر به فرد و جذاب طراحی کنید و نیازی به استفاده از طراحی با کدنویسی نداشته باشید.