قالب وردپرس تک صفحه ای

قالب تک صفحه ای وردپرس به شما در جهت طراحی راحت‌تر و سریع‌تر سایت های تک صفحه ای و صفحه های فرود کمک می کند.

1 محصول یافت شد.


مرتب سازی بر اساس: جدیدترین بیشترین دریافت بیشترین امتیاز

Illdy - قالب وردپرس تک صفحه ای


 • دارای هدر یا سرصفحه زیبا و جذاب
 • دارای شمارنده برای ارائه آمار و گزارش
 • دارای امکان معرفی خدمات با استفاده از آیکون‌های جذاب

افزودن به علاقه‌مندی‌ها
رایگان
بروزرسانی شده در 27 تیر 1398

  دانلود و خرید قالب وردپرس تک صفحه ای

  قالب وردپرس تک صفحه ای برای طراحی سایت وردپرس استارتاپ ها، سایت وردپرس شرکت های نوپا، سایت وردپرس آژانس خدماتی، سایت شخصی وردپرس، سایت وبلاگی وردپرس و... قابل استفاده است. پوسته تک صفحه ای وردپرس راه اندازی سریع و راحت یک سایت وردپرس بدون نیاز به طراحی سایت با کدنویسی را ممکن می‌سازد و همچنین به کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی صفحه فرود سایت وردپرس خود را آماده کنند. قالب وردپرس تک صفحه ای دارای ظاهر جذاب و حرفه ای می‌باشد که در جذب مخاطب و بازاریابی اینترنتی بهتر به شما کمک می‌کند.

   آماده سازی سایت وردپرس استارتاپ ها با قالب تک صفحه ای وردپرس

  استارتاپ ها و شرکت های نوپا می‌توانند با استفاده از قالب تک صفحه ای وردپرس سایت وردپرس خودشان را به صورت حرفه ای آماده کنند و جذب مخاطب بیشتری داشته باشند.

  پیاده سازی صفحه فرود سایت وردپرس آژانس خدماتی با پوسته وردپرس تک صفحه ای

  قالب وردپرس تک صفحه ای برای طراحی و پیاده سازی صفحه فرود یا لندینگ پیج جذاب سایت آژانس خدماتی بسیار مناسب است این قالب وردپرس به شما کمک می‌کند تا بتوانید آسانتر  وبلاگ وردپرس خودتان را آماده کنید و از آن ارائه مطالب مفید استفاده کنید.

  آماده سازی سایت وردپرس شخصی با پوسته وردپرس تک صفحه ای

  قالب تک صفحه ای وردپرس به معماران، پزشکان، طراحان سایت، کپی رایتر و اشخاص مختلف کمک می‌کند تا بتوانند سایت شخصی وردپرس خودشان را سریعتر راه اندازی کنند.

  راه اندازی صفحه فرود جشنواره تخفیف فروشگاه اینترنتی

  جشنواره تخفیف یکی از راه های بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد فروشگاه اینترنتی از طریق سایت وردپرس می‌باشد. صاحبان فروشگاه اینترنتی برای راه اندازی جشنواره فروش نیاز به یک صفحه فرود یا لندینگ پیج حرفه ای دارند که قالب وردپرس تک صفحه ای  این امکان را فراهم می‌نماید.