دانلود سورس html و css لینک و دکمه های وب همراه با انیمیشن

سورس html و css لینک و دکمه های وب همراه با انیمیشن

لینک ها و دکمه ها در صفحات وب

شاید فکر کنید لینک ها و دکمه ها در صفحات وب نیازی به صرف زمان و انرژی ندارند و تنها کافیست از تگ های رایج html برای ایجاد آن ها استفاده کنید. اما این دقیقا وجه تمایز یک طراح سایت حرفه ای با یک طراحی سایت معمولی است!

با کمی جستجو در سایت های مختلف و توجه به لینک ها و دکمه های استفاده شده در صفحات، متوجه می شوید که در اکثر سایت ها هیچگونه توجهی به لینک ها نشده و در بهترین حالت، از تگ های معمولی استفاده کرده اند و با صرف کمی زمان تنها رنگ آن ها را تغییر داده اند!

لینک ها نیز در صفحات وب نقش مهمی را ایفا می کنند. بهتر است بگوییم تمامی اجزای یک صفحه وب در کنار یک دیگر می توانند یک سایت حرفه ای و کاربر پسند را به نمایش بگذارند پس کوچکترین اجزاء صفحه نیز از جمله لینک ها، باید مورد توجه قرار بگیرند. با بکارگیری لینک های حرفه ای در صفحات وب، نه تنها رزومه ای منحصر بفرد را برای خود بر جای می گذارید بلکه در اکثر اوقات کاربران را مجذوب سایت خود کرده و آن ها را به  ماندن در وب سایت تشویق می کنند.

اما با این حال نیازی نیست مدت زمان زیادی را صرف طراحی لینک ها با انیمیشن ها و رنگ بندی متنوع کنید، چرا که سورس های متنوعی برای بکارگیری سریع شما وجود دارند و تنها کافیست css های مورد نیاز آن را در پروژه خود فراخوانی کنید.


سورس html و css لینک و دکمه های وب همراه با انیمیشن

در فایلی که امروز برای شما فراهم کرده ایم مجموعه ای 21 نوع لینک دارای انیمیشن های زیبا و کاربرپسند پیاده سازی شده است. بکارگیری این سورس بسیار آسان بوده و نیازی به دانش سطح بالایی ندارد. کافیست نوع لینک مورد نظر را در فایل html پیدا کرده و سپس css مربوط به آن را در پروژه خود فراخوانی کنید.

با بکارگیری این لینک ها در پروژه های خود، از لینک های معمولی فاصله بگیرید و یک گام اساسی در طراحی سایت های حرفه ای بردارید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در پایین این مطلب با ما در میان بگذارید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car