دانلود سورس باکس تعرفه قیمت به همراه آیکون

شما تعرفه قیمت خدمات خود را چگونه به نمایش می گذارید ؟

بسیاری از افراد تعرفه قیمت خدمات و محصولات خود را به صورت متن های پشت سر هم و معمولی در سایت قرار می دهند. عده ای نیز تعرفه قیمت را در جدول هایی با ستون و ردیف های متعدد به نمایش می گذارند. اما آیا بنظر شما بازخوردی که این دو نمونه سایت از کاربران می گیرند به یک شکل است ؟

ظاهر هر سایتی تاثیر بسیاری در موفقیت آن سایت دارد. این مسئله در مورد صفحات  تعرفه قیمت نیز صدق می کند. اگر شما قیمت خدمات و محصولات خود را در متن های معمولی قرار دهید شاید بسیاری از کاربران توجهی به آن نداشته باشند و به سادگی از آن عبور کنند.

با نمایش تعرفه قیمت به شیوه مناسب و کاربرپسند، کاربران را برای خرید ترغیب کنید...


سورس رایگان باکس تعرفه قیمت Flat Pricing Tables همراه با آیکون و عکس

با استفاده از این قالب شما می توانید به سادگی و در نهایت زیبایی تعرفه قیمت خدمات خود را به کاربران نمایش دهید. تصویر یا آیکونی که در هر باکس قیمت قرار می دهید می تواند تاثیر جذب مخاطب را تا حد زیادی افزایش دهد.

پیاده سازی این قالب به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا بوده و با توجه به فارسی و راست چین بودن آن می توانید در انواع پروژه های فارسی و راست چین خود از آن استفاده کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car