دانلود قالب صفحه تعرفه قیمت html و css واکنش گرا

قالب صفحه تعرفه قیمت html و css واکنش گرا

شاید در اکثر پروژه هایی که برای طراحی و پیاده سازی به پست شما می خورد، مشتری شما خدماتی را به مخاطبان خود ارائه دهد. اما همانطور که می دانید نحوه نمایش تعرفه قیمت خدمات به کاربران می تواند به شکل های مختلفی صورت بگیرد.

در حالت عادی و غیر حرفه ای، طراحان سایت، تعرفه قیمت خدمات را به صورت متنی و پشت سر هم تایپ می کنند که این حالت به هیچ عنوان کاربرپسند نبوده و ممکن است وب سایت، بسیاری از مشتریان احتمالی خود را از دست بدهد. طراحان سایت کمی حرفه ای تر، تعرفه قیمت خدمات را به صورت جدول های معمول به کاربران نمایش می دهند. این حالت می تواند بازخورد بهتری برای وب سایت داشته باشد اما شما برای جذب مشتریان و تشویق آن ها برای استفاده از خدمات و پرداخت پول، نیاز به قالبی حرفه ای و کاربرپسند دارید.


قالب صفحه تعرفه قیمت html و css واکنش گرا

قالبی که امروز برایتان فراهم کرده ایم، قالب html و css باکس های تعرفه قیمت می باشد. این قالب توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا واکنش گرا درآمده و با فارسی و راست چین کردن آن، بکارگیری این قالب را برای استفاده در وب سایت های فارسی راحت کرده است. واکنش گرایی این قالب با استفاده از فریمورک بوت استرپ 4 می باشد و نمایش مناسبی را در دستگاه های مختلف به کاربران سایت ارائه می دهد.

در قسمت بالایی این باکس ها عنوان پکیج پیش بینی شده است. همچنین امکان نمایش جزئیات پکیج به صورت ردیفی فراهم شده است. در انتهای باکس نیز دکمه انتخاب یا ثبت سفارش تعبیه شده است که کاربران هنگام کلیک بر روی آن به صفحه ثبت سفارش منتقل خواهند شد.

با بکارگیری این قالب رزومه های خود را زیبا و کاربرپسند تر کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری)
close Car