دانلود اسلایدر ریسپانسیو Fashion Responsive Slider

اسلایدر ریسپانسیو Fashion Responsive Slider

شما برای نمایش تصاویر و به خصوص مطالب مهم در وب سایت ها چگونه عمل می کنید؟

اگر نگاهی به سایت های بزرگ و موفق دنیا بیندازید متوجه می شوید که در صفحه نخست تمامی این سایت ها، یک تصویر بزرگ یا اسلایدر بکار گرفته شده است. استفاده از اسلایدر در سایت ها به شما کمک می کند تا مطالب جدید و مهم آن کسب و کار را به محض باز کردن سایت توسط بازدید کننده به او انتقال دهید.

هرچند اسلایدر از اجزاء ضروری یک سایت به حساب نمی آید اما در صورت بکارگیری درست آن در سایت ها می توان نتایج قابل توجهی را به ثمر رساند. به عنوان مثال فرض کنید شما قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی را دارید. در این سایت شما می توانید با بکارگیری یک اسلایدر زیبا در صفحه نخست، جدیدترین محصولات، پکیج ها و یا تخفیف ها را به مشتریانتان اطلاع دهید.


اسلایدر ریسپانسیو Fashion Responsive Slider

فایل فوق یک اسلایدر html و css کاملا ریسپانسیو یا واکنش گرا می باشد که نمایش مناسبی را بر روی دستگاه های مختلف به کاربران سایت شما ارائه خواهد داد. تغییر اسلاید ها در این اسلایدر با افکت fade صورت می گیرد و دکمه های قرار گرفته بر روی اسلایدر، به کاربران اجازه رفتن به اسلاید بعد یا قبل را می دهد. همچنین عنوان و زیر عنوان پیش بینی شده برای هر اسلاید یک مزیت برای این اسلایدر به حساب می آید که به سادگی می توانید برای هر اسلاید، عنوان و خلاصه توضیحی را به نمایش بگذارید.

این اسلایدر بسیار ساده و سبک بوده و به هیچ عنوان کاهش لود صفحات را شاهد نخواهید بود.

برای بکارگیری این اسلایدر کافیست فایل موجود را دریافت کرده و فایل های css و js موجود را به پروژه خود اضافه کنید. برای تکمیل کار کافیست فایل index.html را باز کرده و قسمتhtml مربوط به اسلایدر را کپی کنید به صفحه مورد نظر اضافه کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب)
close Car