دانلود قالب html و css صفحه در دست ساخت دارای شمارنده

قالب html و css صفحه در دست ساخت دارای شمارنده

اگر در حال طراحی و پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای هستید و هنوز بر روی دامنه وب سایت هیچ صفحه ای را به نمایش نگذاشته اید، هنوز یک پله تا حرفه ای شدن در این حوزه فاصله دارید!

طراحان سایت حرفه ای هرگز دامنه مشتری را بدون محتوا باقی نمی گذارند و حتی در زمان طراحی و یا بروزرسانی وب سایت، از یک "صفحه در دست ساخت" یا "در حال بروزرسانی هستیم" استفاده می کنند. با این کار شما به مشتریان خود می فهمانید که پروژه آن ها برای شما قابل اهمیت بوده و همچنین مشتریان آن ها را برایشان حفظ خواهید کرد.

یک صفحه در دست ساخت حرفه ای علاوه بر متنی که به کاربر می گوید وب سایت در حال بروزرسانی است، کاربر را از اطلاعات دقیق تری با خبر می سازد. این اطلاعات می تواند زمان بارگذاری مجدد سایت باشد و یا اطلاعات تماس با شرکت و یا از این قبیل.


قالب html و css صفحه در دست ساخت دارای شمارنده

قالب فوق یک قالب صفحه در دست ساخت حرفه ای می باشد که اصول و استاندارد های این نوع صفحات در آن رعایت شده است. با بکارگیری شمارنده در این صفحه مخاطبان شما متوجه زمان بارگذاری مجدد سایت شده و در زمان معین شده مجددا به وب سایت مراجعه می کنند. همچنین با استفاده از فرم دریافت پست الکترونیک تعبیه شده در این صفحه می توانید ایمیل کاربران را دریافت کرده و در زمان معینی با ارسال یک ایمیل به ایشان، آن ها را از رونمایی وب سایت باخبر سازید.

همچنین این قالب به صورت کاملا واکنش گرا بوده و کاربران شما بر روی هر دستگاهی می توانند نمایش مناسبی را داشته باشند.

با بکارگیری این صفحه در پروژه ها، حرفه ای بودن خود را در این حوزه به مشتریانتان اثبات کنید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) landing page (صفحه فرود)
close Car