دانلود قالب html و css صفحه در دست ساخت یا Coming Soon

هر کسب و کاری که در حال حاضر صاحب یک سایت است و یا قصد طراحی یک سایت را داشته باشد، بالاخره به یک صفحه در دست ساخت نیاز پیدا خواهد کرد!

اگر مشتری شما در حال حاضر وب سایت ندارد و به تازگی سفارش طراحی سایت آن را گرفته اید، بهتر است تا زمان تکمیل و رونمایی از سایت یک صفحه در دست ساخت را روی فضای میزبانی وی قرار دهید و با این کار به مشتریتان این دلگرمی را بدهید که شما در حال طراحی سایت او هستید.

در حالت دیگر اگر شما دارای یک رزومه و وب سایت هستید که در حال حاضر فعال است، مطمئنا روزی برای بروزرسانی و توسعه سایت، باید سایت را بطور موقت غیرفعال کنید و تا زمان بروزرسانی کامل، وب سایت را از دسترس خارج کنید. در این مواقع بهترین کار این است که از یک صفحه در دست ساخت استفاده کنید. این کار علاوه بر ایجاد دلگرمی برای صاحب سایت، باعث می شود تا بازدید کنندگان وب سایت با مراجعه به سایت متوجه تغییرات آن بشوند و در آینده نه چندان دور مجددا به آن وب سایت سر بزنند.


قالب html و css صفحه در دست ساخت یا Coming Soon

قالبی که امروز برای شما فراهم کرده ایم یک قالب صفحه در دست ساخت یا Coming Soon بسیار زیبا می باشد که با استفاده از html، css و بوت استرپ 4 به صورت کاملا واکنش گرا طراحی و پیاده سازی شده است.

این قالب توسط گروه وب روبیک کاملا فارسی و راست چین شده و برای سایت های ایرانی مناسب است.

از جمله ویژگی های کلیدی این قالب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاملا فارسی و راست چین شده
  • پیاده سازی بصورت ریسپانسیو یا واکنش گرا
  • رابط کاربری زیبا و کاربرپسند
  • دارای شمارنده روز،  ساعت، دقیقه و ثانیه
  • دارای فرم عضویت در خبرنامه
  • و ...


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) user interface (رابط کاربری) landing page (صفحه فرود)
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.