دانلود قالب رایگان html و css صفحه در دست ساخت با شمارش معکوس

قالب رایگان html و css صفحه در دست ساخت با شمارش معکوس

شما به عنوان یک طرح سایت حرفه ای چه کار های رقابتی نسبت به سایر طراحان سایت انجام می دهید؟

اکثر طراحان سایت زمانی که پروژه هایی را از مشتری دریافت می کنند، تا زمان تکمیل و رونمایی از سایت، هیچ بازخوردی به مشتری نشان نمی دهند! یکی از کارهایی که طراحان سایت حرفه ای هنگام دریافت پروژه جدید انجام می دهند، ایجاد یک صفحه در دست ساخت حرفه ای می باشد. این کار به مشتری شما نشان می دهد که شما در حال طراحی و پیاده سازی پروژه طراحی سایت آن ها هستید. هرچند این کار یکی از الزامات به حساب نمی آید اما همان طور که گفته شد شما را از رقبایتان متمایز خواهد کرد.

صفحات در دست ساخت در حالت های مختلفی پیاده سازی می شوند. گاهی ممکن است با یک متن ساده بگویید که این سایت در دست ساخت است و بعدا مراجعه کنید. گاهی نیز ممکن است کمی پیشرفته تر عمل کنید و یک شمارنده معکوس در صفحه قرار دهید تا بازدید کنندگان بدانند که چند روز دیگر این پروژه تکمیل شده و می توانند مجددا به سایت مراجعه کنند.


قالب رایگان html و css صفحه در دست ساخت با شمارش معکوس

قالبی که برایتان فراهم کرده ایم یک قالب حرفه ای Under Construction می باشد که توسط colorlib ارائه شده است. این قالب دارای ظاهری ساده اما کاربرپسند است. در این صفحه شما می توانید لوگوی شرکت یا شخص مشتری را قرار داده و از شمارشگر معکوس برای نمایش زمان باقیمانده تا رونمایی از پروژه استفاده کنید. همچنین آیکون شبکه های اجتماعی نیز در پایین شمارنده پیش بینی شده اند.

برای بکارگیری این قالب کافیست فایل فشرده را دریافت کرده و فایل index.html موجود در بسته را با استفاده از یک ویرایشگر متن باز کنید. در این فایل می توانید نسبت به بروزرسانی لوگوی شرکت، متن ها و لینک شبکه های اجتماعی اقدام کنید. همچنین برای بروزرسانی شمارنده، به پایین ترین قسمت همین صفحه بروید و تکه کد جاوااسکریپت مشخص شده را ویرایش کنید. برای تعیین تاریخ رونمایی کافیست تاریخ  مورد نظر را در یکی از سایت های تبدیل تاریخ وارد کرده و معادل تاریخ میلادی آن را جایگزین تاریخ قبلی کنید.

این صفحه در دست ساخت توسط گروه وب روبیک به صورت کاملا فارسی و راست چین شده در اختیار شما قرار داده شده است.

امیدواریم با بکارگیری این قالب، نسبت به رقبای خود یک سر و گردن بالاتر قرار بگیرید.


کلمات کلیدی
html (اچ تی ام ال) css (سی اس اس) javascript (جاوا اسکریپت) jquery (جی کوئری) bootstrap (بوت استرپ) responsive (ریسپانسیو) rtl (راست چین) web tools (ابزار وب) landing page (صفحه فرود)
close Car