دانلود ایجاد نقشه گوگل برای وردپرس توسط Google XML Sitemaps

ایجاد نقشه گوگل برای وردپرس توسط Google XML Sitemaps

همانطور که می‌دانید سئو یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در موفقیت یا عدم موفقیت یک وب سایت به حساب می‌آید. وب سایت های وردپرسی از این قاعده مستثنی نیستند و شما به عنوان یک طراح سایت حرفه ای، هرگز نباید از بهینه سازی سایت های وردپرسی برای موتورهای جستجو غافل شوید.


چرا باید برای سایت وردپرسی خود Sitemap ایجاد کنیم؟

یکی از فاکتور های مهم در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) ایجاد نقشه سایت یا Sitemap مناسب است. با ایجاد یک نقشه سایت برای وب سایت وردپرسی خود می توانید موتورهای جستجو را در شناسایی صفحات و ساختار لینک های وب سایتتان یاری کنید.

یکی از راه های ایجاد نقشه سایت برای وردپرس، ساخت یک فایل xml و تکمیل محتوای آن به صورت دستی می‌باشد. اما خبر خوب اینکه، توسعه دهندگان وردپرس، افزونه هایی را جهت سهولت در ایجاد نقشه سایت های وردپرسی ایجاد کرده و آن ها در اختیار طراحان سایت قرار داده اند.


افزونه رایگان وردپرس ایجاد نقشه گوگل توسط Google XML Sitemaps

یکی از افزونه های ایجاد Sitemap استاندارد و حرفه ای برای سایت های وردپرسی، افزونه Google XML Sitemaps می باشد.

با بکارگیری این افزونه می‌توانید به سادگی برای سایت وردپرسی خود یک نقشه سایت XML حرفه ای ایجاد کنید. Sitemap ایجاد شده توسط این افزونه کاملا متناسب با موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ و یاهو بوده و به خوبی سایت شما را در معرفی صفحات به موتورهای جستجو یاری می‌کند.

این افزونه هر نوع صفحه ای را در وب سایت های وردپرسی پشتیبانی کرده و حتی لینک های ایجاد شده بصورت دستی نیز در نقشه سایت شما قرار خواهند گرفت. نکته قابل توجه اینکه، با هر بار ایجاد نوشته یا صفحه جدید در وب سایتتان توسط افزونه ایجاد نقشه سایت XML، این افزونه بروزرسانی نقشه سایت را به تمامی موتورهای جستجو اعلام خواهد کرد.

افزونه وردپرسی فوق در حال حاضر بیش از 2 میلیون نصب فعال دارد. همچنین از مزیت های دیگر این افزونه می توان به سرعت ایجاد نقشه سایت اشاره کرد. بنابراین با نصب این افزونه به هیچ عنوان شاهد کاهش سرعت وب سایت خود نخواهید بود.

 

این افزونه توسط گروه وب روبیک با صبر و حوصله تمام به صورت فارسی و راست چین در آمده و در اختیار شما قرار داده شده است.


کلمات کلیدی
close Car

دریافت کنندگان این فایل از این مطالب نیز استقبال کرده اند.