دانلود فایل های تخصصی وردپرس

ارزش محصول
فرمت محصول
نوع محصول
گروه بندی
وردپرس

وردپرس و کاربرد آن در طراحی سایت

در میان سیستم های مدیریت محتوای موجود، سیستم مدیریت محتوای وردپرس محبوب ترین CMS به حساب می‌آید. با استفاده از وردپرس می‌توانید بدن نیاز به یادگیری کدنویسی انواع سایت ها را پیاده سازی کنید. تنها کافیست نصب انواع قالب های وردپرس را فرا بگیرید.

انواع قالب های وردپرس

در دنیای وردپرس، قالب های متنوعی توسط توسعه دهندگان وردپرس ارائه شده اند. در ابتدای کار شما می‌توانید از قالب های رایگان وردپرس برای پیاده سازی وب سایت استفاده کنید. این قالب ها نسبت به قالب های حرفه ای وردپرس دارای امکانات کمتری هستند اما در بسیاری از مواقع شما می‌توانید وب سایت های کاربردی و زیبایی را با استفاده از این قالب ها پیاده سازی کنید. در مقابل، قالب های حرفه ای وردپرس معمولا به صورت غیر رایگان ارائه می‌شوند. در صورتی که قصد دارید وب سایتی حرفه ای را پیاده سازی کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از قالب های حرفه ای Wordpress می‌باشد.

چه وب سایت هایی را می‌توان با وردپرس پیاده سازی کرد؟

تقریبا می‌توان گفت شما هر نوع سایتی را با وردپرس می‌توانید پیاده سازی کنید. تنها کافیست پوسته وردپرسی مناسب با کسب و کار خود را دریافت کرده و آن را نصب کنید.

در وب روبیک انواع پوسته وردپرس رایگان و حرفه ای را با زمینه فعالیت های زیر دریافت کنید:

  • قالب وردپرس وب سایت شخصی
  • قالب وردپرس وب سایت شرکتی
  • قالب وردپرس ووکامرس
  • پوسته وردپرس وب سایت فروشگاهی
  • پوسته وردپرس سایت خبری
  • قالب وردپرسی بلاگ
  • قالب وردپرس سایت ورزشی
  • قالب وردپرس سایت پزشکی

راهنمای استفاده از پوسته وردپرس

اگر تاکنون با پوسته های وردپرس کار نکرده اید اصلا نگران نباشید چرا که نصب قالب وردپرس کار سختی نیست. در ابتدا، باید بدانید قصد پیاده سازی وب سایت برای چه نوع کسب و کاری را دارید. صفحات و ویژگی های مورد نیاز آن را شناسایی و پیش بینی کنید. سپس نسبت به جستجو در میان پوسته های وردپرس قرار گرفته در این بخش ای سایت وب روبیک بپردازید. با مشاهده پیش نمایش قالب های وردپرس، قالب مناسب را شناسایی کرده و آن را دریافت کنید.

تمامی پوسته های وردپرس قرار گرفته در این سایت دارای بسته نصب آسان و فایل های درون ریز ابزارک و درون ریز محتوا هستند. بنابراین اگر هنوز وب سایت خود را راه اندازی نکرده اید، با بکارگیری بسته نصبی آسان پوسته وردپرس می‌توانید تنها با چند کلیک ساده، وب سایت خود را راه اندازی کنید. اما در صورتی که در حال حاضر صاحب یک وب سایت هستید و قصد تعویض پوسته وردپرسی سایت خود را دارید، می‌توانید از فایل اصلی پوسته و فایل های درون ریز استفاده کرده و پوسته سایت خود را جایگزین کنید.