دانلود قالب رایگان چند منظوره وردپرس Explore Wordpress Theme

قالب رایگان چند منظوره وردپرس Explore Wordpress Theme

شما به عنوان یک طراح سایت احتمالا با قالب های چند منظوره وردپرس آشنایی دارید. این قالب ها معمولا مناسب هر نوع کسب و کاری با هر زمینه فعالیتی هستند. فرقی نمی کند که شما یک پروژه شخصی یا شرکتی و یا حتی استارتاپی را در دست انجام داشته باشید. با بکارگیری قالب چند منظوره وردپرس شما به راحتی می توانید از کلیه امکانات مورد نیاز خود بهره بگیرید.

همانطور که می دانید بسیاری از قالب های وردپرس حرفه ای به صورت پولی به طراحان سایت ارائه می شوند و کمتر قالب هایی هستند که شما به صورت رایگان می توانید از آن ها بهره بگیرید.

اما قالبی که امروز برایتان فراهم کرده ایم یک قالب وردپرس چند منظوره حرفه ای می باشد که توسط گروه وب روبیک با دقت تمام به صورت کاملا فارسی و راست چین در آمده و کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.


قالب رایگان چند منظوره وردپرس Explore Wordpress Theme

این قالب از ساختار ساده اما استانداردی برخوردار است. واکنش گرایی این قالب به صورت کاملا اصولی بوده و شما هیچ دغدغه ای برای نمایش آن در دستگاه مختلف نخواهید داشت. همچنین بخش حرفه ای سفارشی سازی این قالب به شما این اجاره را می دهد تا ساختار سایت خود را به صورت کاملا اختصاصی تنظیم کنید و یک سایت منحصر بفرد را به مشتری خود ارائه دهید.

ناحیه های ابزارک تعریف شده در این قالب نیز در طراحی صفحات به خوبی دست شما را باز نگه داشته است.

برای بکارگیری این قالب تنها کافیست فایل فشرده موجود را دانلود کرده و از طریق یکی از روش ها زیر اقدام کنید:

  1. در ساده ترین حالت می توانید از فایل بسته نصب آسان استفاده کنید و وب سایت وردپرسی خود را به صورت تمام و کمال همراه با محتوای نمونه قرار گرفته در قالب نصب کنید.
  2. در حالت دوم می توانید فایل تکی مربوط به قالب را بر روی وردپرس نصب کرده و بدون از دست دادن محتوای قبلی سایت خود، این قالب را جایگزین قالب قبلی کنید.

همچنین فایل های درون ریز مورد نیاز برای تکمیل این قالب در فایل فشرده قرار داده شده است.


لطفا نظرات و پیشنهادات سازنده خود را با ما در میان بگذارید.


کلمات کلیدی
wordpress طراحی سایت وردپرس طراحی سایت با وردپرس قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب وردپرس رایگان قالب رایگان وردپرس قالب وردپرس شرکتی قالب خبری وردپرس قالب وبلاگی وردپرس قالب شخصی وردپرس
close Car